Apie „Playboy“ įkūrėją Hugh Hefnerį bus kuriamas biografinis filmas: pagrindinis vaidmuo atiteko Jaredui Leto

Hugh Hefnerį filme įkūnys Jaredas Leto / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-05 09:18
Prabėgus savaitei po „Playboy“ įkūrėjo Hugh Hefnerio mirties pranešama apie būsimą biografinį filmą, kuriuo režisierius Brettas Ratneris papasakos pasauliui tikrąją Hugh istoriją. Pasak hollywoodreporter.com, pagrindinis, H.Hefnerio vaidmuo jau atiteko aktoriui Jaredui Leto (45).

„Jaredas yra senas mano bičiulis. Vos tik gavau teises į filmą apie Hugh Hefnerį, jis man pasakė: Aš noriu jį vaidinti. Noriu suprasti jį. Tikiu, kad Jaredas tikrai tai gali padaryti. Jis vienas geriausių šių dienų aktorių“, – šiltai apie aktorių ir grupės „30 Seconds To Mars“ vokalistą kalbėjo režisierius B.Ratneris. Jis atviravo, kad filmas yra dar tik ankstyvoje kūrimo stadijoje.

Tai jau antras kartas, kai B.Ratnerio kompanija „RatPac Entertainment“ įsigyja teises į H.Hefnerio istoriją. Pirmą kartą kino kūrėjas jas nusipirko dar 2007-aisiais. Tuomet „Playboy“ įkūrėjo vaidmuo buvo numatytas aktoriui Robertui Downey jaunesniajam. Tiesa, filmas taip ir nebuvo sukurtas, o teisės į jį iš Bretto buvo atimtos – pernelyg ilgai nesukūrė numatytos juostos.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Kai B.Ratnerio teisės į H.Hefnerio istoriją pasibaigė, jas įsigijo „Warner Bros“ atstovavęs prodiuseris Jerry Weintraub. Kai 2015-aisiais J.Weintraub mirė, B.Ratneris vėl suskubo nusipirkti teises į filmą.

Šių metų balandį Brettas atsivedė J.Leto į „Playboy“ vilą, kur buvo švenčiamas 91-asis H.Hefnerio gimtadienis.

Žmonės.lt primena, kad „Playboy“ įkūrėjas mirė rugsėjo 27-ąją. 91-erių vyras mirė nuo sepsio ir sustojus širdžiai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai