Apie olimpietės plaukikės figūrą replikavusiam komentatoriui N.Kesminui – žinomų moterų kritika

Inga Jankauskaitė ir Fausta Marija Leščiauskaitė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-07-25 17:51
Tokijo olimpinės žaidynės prie televizoriaus ekranų pritraukė žiūrovus iš viso pasaulio, kurie akylai seka ne tik varžybas, bet ir kiekvieną detalę – net ir komentatorių žodžius. Šįkart ne itin malonus Lietuvoje žinomo komentatoriaus Nerijaus Kesmino pasisakymas apie plaukikės figūrą nepraslydo pro žinomų moterų ausis.

Jau ilgus metus sporto varžybas komentuojantis Nerijus Kesminas sekmadienį vykusių olimpinių plaukimo varžybų metu neapgalvojo savo ištartų žodžių išvydęs stambesnio sudėjimo plaukikę.

„Oho. Nepanašu į plaukikės figūrą, tiesą sakant“, – po prunkštelėjimo tiesioginiame eteryje apie moters figūrą pasisakė  Nerijus Kesminas.

Nerijus Kesminas / Scanpix nuotr.
Nerijus Kesminas / Scanpix nuotr.

Neapdariai ištarti žodžiai nepraslydo pro atlikėjos Ingos Jankauskaitės ausis. Ši socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo transliacijos įrašu, kuriame užfiksuotas N.Kesmino pasisakymas. 

„Leidžiat sau, komentatoriau... Kas čia per prunkštelėjimai?!“, – pasidalinusi įrašu rašė atlikėja.

 

Ingos Jankauskaitės įrašas „Facebook“
Ingos Jankauskaitės įrašas „Facebook“

Toks komentatoriaus pasisakymas nepaliko abejingos ir „Užkalnio“ žurnalo redaktorės Faustos Marijos Leščiauskaitės. „GĖDA“, – pasidalijusi I.Jankauskaitės įrašu didžiosiomis raidėmis rašė ji.

Prie šių pasisakymų prisidėjo ir kitos žinomos moterys. „Galima pamatyt komentatoriaus veidą? Kiba Bradas Pittas komentuoja“, – rašė Agnė Kulitaitė. „Plaukėjos figūra? ir čia oficialus SPORTO varžybų komentavimas“, – pridūrė ir seimo narė Dovilė Šakalienė.

Tiesa, kiek vėliau viešoje erdvėje pasirodžius Nerijaus Kesmino nuoširdžiam atsiprašymui Ingos Jankauskaitės įrašas buvo pašalintas. „Kadangi viešas komentaras su apgailestavimu buvo – postą išėmiau. Gražios olimpiados visiems“, – pridūrė ji.

Kadangi viešas komentaras su apgailestavimu buvo- postą išėmiau. Gražios olimpiados visiems:)

Posted by Inga Jankauskaitė on 2021 m. liepos 25 d., sekmadienis

Naujausi straipsniai