Naują singlą išleidusi Rita Ora: „Vienišumo jausmas galiausiai tampa pilnatve“

Rita Ora
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-31 10:37
Ji sugrįžo ir verčia naują etapą savo gyvenime. Asmeniniais išgyvenimais pripildytu kūriniu „How To Be Lonely“ Rita Ora nori padrąsinti visus nebijoti jaustis vienišais, priešingai – džiaugtis nepriklausomumu. Šie žodžiai šiuo metu įgauna dar stipresnę prasmę.

„How To Be Lonely“ Rita Ora sukūrė kartu su „Brit Awards“ nugalėtoju ir artimu draugu Lewisu Capaldi, atlikėjas taip pat įrašė gitaros partiją, kūrinyje skamba ir jo balsas. Daina gimė atlikėjai sunkiu gyvenimo periodu – iširus draugystei.

„Nebijau pripažinti, kad būti vienai kartais būna sunku. Dainuoti apie tai iš pradžių taip pat nėra lengva, bet galiausiai pradedi tai vertinti“, – apie „Atlantic Records“ išleistą dainą atvirai pasakoja Rita Ora ir priduria: „Praėjusiais metais mano gyvenime baigėsi senas etapas, aš atverčiau naują puslapį. Galimybė kurti ir atlikti muziką man gyvenime yra vienas labiausiai išlaisvinančių jausmų.“

Rita Ora
Rita Ora

Tiesioginių transliacijų socialiniuose tinkluose metu atlikėja juokavo, kad daina šiuo laikmečiu įgauną kitą prasmę, tačiau svarbiausia žinia joje – gebėjimas save pamilti iš naujo, laisvė ir savarankiškumas. Visa tai, pasak Ritos, šiais laikais žmonės keliaudami per santykius dažnai pamiršta.

„Išgyvendama skirtingus gyvenimo periodus aš supratau, kaip svarbu branginti savo nepriklausomumą ir gebėjimą išlikti savimi. Santykiai gyvenime yra svarbūs, tačiau tam, kad priimtume sprendimą, mums nereikia kitų žmonių pritarimo. Vienatvės nereikia bijoti, nes ji leidžia išlikti stipriam ir priimti savarankiškus sprendimus. Nebijokite būti savimi, vienišumo jausmas galiausiai taps pilnatve“, – drąsina Rita Ora.

Kartu su daina pasirodė ir išskirtinis „How To Be Lonely“ vaizdo klipas. Jį režisavo Dave‘as Meyersas, anksčiau kūręs klipus Britney Spears, Harry Stylesui, Billie Eilish ir kitiems. Klipe – daugybė metaforų, visos jos simbolizuoja tam tikrus jausmus, išgyvenimus, pokyčius.

„Metaforos buvo puiki Dave‘o idėja. Pavyzdžiui vieta, kur aš nusiplėšiu odą nuo veido simbolizuoja naujo albumo išleidimą. Jis bus visiškai kitoks nei praėjęs. Vaikščiojimas ant kiaušinių simbolizuoja buvimą su žmogumi, kurį galvojai, kad pažįsti, tačiau visai bliūkšta – lukštai reiškia tos draugystės pabaigą“, – apie vaizdo klipe užšifruotas metaforas pasakoja dainininkė.

Tačiau kalbėdama apie muziką atlikėja nepamiršta ir šiuo metu visą pasaulį sukausčiusio koronaviruso. Kartu su Jungtinėmis Tautomis ir Pasaulio sveikatos organizacija Rita Ora sukūrė specialius „Stop the Spread“ marškinėlius ir lipdukus, kuriuos įsigydami žmonės remia nuo viruso nukentėjusius žmones.

Rita Ora
Rita Ora

Išleidusi debiutinį platininį albumą „Phoenix“ Rita Ora praėjusiais metais pagerino Jungtinės Karalystės rekordą – su singlu „Let You Love Me“ ji tapo daugiausia TOP10 singlų turinčia britų atlikėja moterimi. Žvaigždė pagerino tokių muzikos ikonų kaip Shirley Bassey ir Petulos Clark rekordus – jos turėjo po dvylika TOP10 hitų. Iki šios dienos atlikėja yra pardavusi stulbinamą skaičių – 7 mln. singlų, penki pastarieji Ritos singlai „Spotify“ perklausyti daugiau kaip milijardą kartų.

 

Temos:
Rita Ora Muzika

Naujausi straipsniai