Apie kokius garsius vyrus moterys fantazuoja daugiausia?

Justinas Timberlake'as / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-06 21:15
Justinas Timberlake'as, įveikęs Bradą Pittą, atsidūrė pirmojoje sąrašo žvaigždžių, apie kurias moterys fantazuoja daugiausia, vietoje.

Popmuzikos žvaigždė gavo 21 proc. balsų per „Romance Beat“ ir „Star Magazine“ apklausą – dviem procentais daugiau už aktorių Bradą Pittą, kuris savo ruožtu trimis procentais aplenkė „Oskaro“ laureatą Jaredą Leto.

Pirmajame sąrašo penketuke taip pat yra Benedictas Cumberbatchas ir Ryanas Reynoldsas. Į sąrašą taip pat pateko aktoriai Ryanas Goslingas ir Hugh Jackmanas.

Buvusios Peliuko Mikio klubo žvaigždės Justinas Timberlake'as ir Ryanas Goslingas pirma vieta dalijasi panašiame sąraše – įžymybių, su kuriomis moterys labiausiai norėtų patirti vienos nakties nuotykį. Be to, Justiną Timberlake'ą dauguma merginų norėtų parvesti namo ir supažindinti su savo mama. Ryanui Goslingui teko pirmoji vieta garsių vyrų, už kurių moterys labiausiai norėtų ištekėti, sąraše.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai