Apie kokias kalėdines dovanas svajoja žinomos moterys?

Liucina Rimgailė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-21 12:20
Kalėdos nenumaldomai artėja, laiko ieškoti dovanų lieka vis mažiau. Tačiau ar garsios Lietuvos moterys dovanų paiešką atideda paskutinei minutei? Žymios moterys atviros – nors jos pradeda dovanų ieškoti dar gruodžio pradžioje, kartais jų tenka ieškoti ir paskutinę minutę.

„Dažnai stengiuosi susipirkti viską bent prieš mėnesį. Bet būna, kad kai kurias dovanas perku visiškai paskutinę minutę”, – pasakoja dainininkė Iglė Bernotaitytė. 

Jai antrina verslininkė Liucina Rimgailė: „Man labai patinka dovanas pirkti gruodžio pradžioje, visgi tikrai nemeluosiu – nemažai jų lieka ir paskutinei savaitei prieš šventes“.

Ieškodama kalėdinių dovanų, stilistė Viktorija Šaulytė ieško bendrą laiko praleidimą garantuojančių dovanų: „Visos mano dovanos dažniausiai būna išjaustos. Kadangi labai mėgstu dovanoti emocijas bei laiką kartu, tai artimieji po Kalėdų eglute dažniausiai randa bilietus kartu kur nors visiems nueiti ar nukeliauti. Vienaip ar kitaip, žinau, kad ne kiekyje ir išleistų pinigų kiekyje esmė, o tame, kad visi sveiki susirenkame į vieną vietą – man tai jau yra dovana! Šiais metais mano brangiausi ras laiką kartu ir akimirkas“.

Viktorija Šaulytė pataria, kokius batus galima rinktis šventėms/Organizatorių nuotr.
Viktorija Šaulytė pataria, kokius batus galima rinktis šventėms/Organizatorių nuotr.

Savo artimiesiems pramogas įteiks ir Iglė – ji neseniai pati lepinosi išskirtiniu poilsiu ir SPA Birštone, tad dovanos SPA procedūras.

Savo desertinei senamiestyje vadovaujanti Liucina dovanas perka pagal žmogų, personalizuotai. Vieniems šiais metais ji įteiks interjero detalę, kitiems – valgomą dovaną, o tretiems – kosmetikos priemonę arba papuošalą, aksesuarą.

O paklaustos apie savo svajonių dovanas, visos moterys sutartinai tvirtina, kad svarbiausia – ne dovanos kaina.

Iglė Bernotaitytė / Organizatorių nuotr.
Iglė Bernotaitytė / Organizatorių nuotr.

„Nenoriu, kad nuskambėtų banaliai, bet labai nuoširdžiai norėčiau, kad kitąmet būtų mažiau įvairių nesklandumų ir kad visi būtų kupini jėgų, sveikatos ir turėtų galimybę džiaugtis kiekviena diena“, – pasakoja Liucina.

„Aš pati norėčiau gauti dovanų sau – vidinės ramybės, kuri mane šiek tiek suharmonizuotų, nes šis laikas tikrai gana įtemptas, darbingas ir dažnai nervingas“, – atvirauja stilistė V. Šaulytė.

Tačiau ieškodami kalėdinių dovanų, tautiečiai renkasi lengviau supakuojamus dalykus nei laimė ar vidinė ramybė. 

Temos:
Dovana

Naujausi straipsniai