Apie 30 maudymosi kostiumėlių turinti Deimantė Andriuškaitė vertina patogumą ir prekės ženklus

Deimantė Andriuškaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Modelis Deimantė Andriuškaitė gali pasigirti pavydėtina figūra. Tačiau išpuoselėtos kūno linijos – ne tik geri genai, norėdama turėti tvirtą kūną ji ištisus metus laikosi ir mitybos plano, ir griežto treniruočių grafiko.

Ypač prieš prasidedant vasarai – likus dviem mėnesiams iki birželio ji sporto salėje dirba dar intensyvesniu režimu. Visa tai – tam, kad vasarą galėtų džiaugtis dailiu kūnu. „Tai darau dėl savęs. Smagu turėti gražią figūrą, kai nėra gėda nusirengti ir pliaže praeiti su bikiniu“, – Žmonės.lt sakė ji.

Šią vasarą pasirodyti su bikiniu jam tenka rečiau. Palikusi sužadėtinį Mario Cimarrio už Atlanto ji dienas leidžia visai nevasariškoje Lietuvoje.

„Mario turi darbų, turiu darbų ir aš, todėl šią vasarą matomės rečiau. Jis porą kartų buvo atvykęs į Lietuvą, rudeniop vėl planuojam susitikti“, – Žmonės.lt sakė Deimantė.

Deimantė Andriuškaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Nepaisant to, Deimantė šiek tiek spėjo pasilepinti saule Pietų Prancūzijoje.

Maudymosi kostiumėlis – itin jos mėgstamas drabužis. Savo spintoje Deimantė jų turi kone 30 ir kasmet spintą papildo dar keliais naujais. „Jaučiu silpnybę, bet tai toks drabužis, kurį norisi rinkti pagal nuotaika. Turiu ir įvairių formų, raštų, spalvų. Vieną dieną noriu juodo, kitą – balto. Turiu ir vienspalvių, ir margų, ir nertų, ir vienspalvių – man patinka įvairovė“, – kalbėjo ji.

Nepaisant to, mergina sako vis tiek turinti kelis mėgstamiausius. Jai arčiausiai širdies švelnių, pastelinių atspalvių drabužiai, ne išimtis ir bikiniai, jos favoritų sąraše – balti, rožiniai, kūno spalvos maudymosi kostiumėliai.

Deimantė Andriuškaitė / Asmeninio albumo nuotr.

„Turiu išskirtinių ir juodos spalvos modelių, tačiau kreminiai, šviesūs, raudoni – šie mano mėgstamiausi“, – prasitarė Deimantė.

Deimantė sako saulės vonių per daug nemėgstanti. Todėl bronzinis įdegis jai – ne prioritetas. „Karštis mane vargina, nemėgtu kaitintis saulėje. Niekada nedeginu veido, o kūnas... kiek gauna saulės, tiek, deginuosi neilgiau nei valandą, o tuomet jau gulu po skėčiu“, – sakė ji.

Tačiau modelis pliaže stengiasi kuo daugiau judėti, ji itin mėgsta aktyvias pramogas – žaidžia paplūdimio tinklinį, mėgsta aktyvų laisvalaikį. Dėl šios priežasties jos spintoje galima rasti daugiausiai sportinio tipo maudymosi kostiumėlių. „Vertinu patogumą. Mėgstu plaukioti, nardyti, mėgstu vandens sportą, todėl minimalūs, vien raišteliais prilaikantys maudymosi kostiumėliai – ne man“, – sakė ji.

Deimantė Andriuškaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Ieškodama naujo kostiumėlio ji atkreipia dėmesį ir į prekės ženklą. Esą žinomų vardų bikiniai neretai būna ir pasiūti iš kokybiškų, gerai nešiojamų medžiagų, o ir dizainas būna įdomesnis, originalesnis.

„Žvaigždės bikinis“: Deimantė Andriuškaitė (6 nuotr.)
Skaitykite daugiau