Apdovanojimus „Žmonės 2018“ Inga Jankauskaitė ves su septyniais partneriais

Inga Jankauskaitė / MARK and MIGLE Photography nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-17 14:47
Šiemet jau antrą kartą rengiamą pramogų pasaulio apdovanojimų „Žmonės 2018“ ceremoniją ves aktorė, atlikėja, LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ teisėja Inga Jankauskaitė. Ceremonija bus transliuojama tiesiogiai iš „Compensa“ koncertų salės jau šį sekmadienį 19.30 val. per LNK.

Pagrindinė renginio šeimininkė, apdovanojimų diva, moteris ugnis, profesionaliai moderuojanti, laisvai improvizuojanti, skaniai juokaujanti Inga „Žmonių 2018“ scenoje pasirodys su septyniais eterio partneriais.

Kartu su I. Jankauskaite kiekvieną nominaciją pristatys vis kitas vyras, kurių kiekvienas yra pelnęs populiarumą ir statusą savo talentu ir darbu. Tai – ir aktoriai, ir sportininkai, ir muzikai, žinomi ne tik Lietuvos, bet ir pasaulio scenose.

Jau paskelbti penki pirmieji vedėjai – pianistas Petras Geniušas, olimpietis Aurimas Didžbalis, žinių vedėjas Viktoras Jakovlevas, aktorius Vytautas Rumšas, sporto treneris Jeanas Claude‘as Edorhas. Renginio organizatoriai visų vedėjų pavardžių neskelbia, bet žada, kad bus didelių staigmenų.

Apdovanojimų ceremonijos „Žmonės 2018“ raudonojo kilimo dirigentai
Apdovanojimų ceremonijos „Žmonės 2018“ raudonojo kilimo dirigentai

Jų užduotis bus ir paprasta, ir sudėtinga: vien paskelbti nominacijos laimėtojus nepakaks, kai kuriems teks atlikti ir dėmesio vertus triukus. Staigmenų nestigs visos programos metu. Pavyzdžiui, vienas laimėtojų iškilmių salėje netikėtai gali susitikti su savo klonu ar net dešimtimis jų!

Ant scenos žiūrovai išvys Merūną Vitulskį, kuris specialiai dėl „Žmonių 2018“ apdovanojimų atskris iš Anglijos, atlikėją Migloko, turinčią kosminių galių ir bent šešis skirtingus balso tembrus. Žiūrovai išgirs ir mėgstamas Justės Arlauskaitės-Jazzu bei Vido Bareikio dainas. Be to, ceremonijos žiūrovams dainuos „Lietuvos balso" atradimas Kaia, scenoje ji bus ne viena, o su „Happyendless" vyrais. Ruošiamas ypatingas futuristinis numeris, dėl kurio bus sumontuoti specialūs ekranai. Rokeris Justinas Jarutis iškilmėse koncertuos drauge su atlikėja Monique ir jų pasirodymo metu žiūrovai nejučia patys persikels į šio dueto vaizdo klipą, o dėl Vaido Baumilos kūrinio vizualizacijos šokėjų trupė šiuo metu bando įvaldyti išskirtinį apavą.

Be kita ko, žiūrovai matys ne tik veiksmą scenoje, bet galės pasidairyti ir po užkulisius. O prieš apdovanojimų ceremoniją LNKGO transliuos, kas vyksta ant raudonojo kilimo, kuriuo žengs pramogų pasaulio apdovanojimų „Žmonės 2018“ herojai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai