Apdovanojimuose „Žmonės 2017“ sužibęs Ingos Jankauskaitės ir Iljos Gun duetas rengia naują pasirodymą

Inga Jankauskaitė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-23 15:54
Organizacija „Gelbėkit vaikus“, ryškiausios pramogų pasaulio žvaigždės ir LNK suvienijo jėgas, kad padėtų surinkti lėšas vaikų dienos centrams. Paramos telemaratono „Už vaikystę“ metu žiūrovai ne tik išvys ypatingus žymiausių Lietuvos scenos atlikėjų pasirodymus, bet ir turės unikalią galimybę išgirsti vaikų, lankančių dienos centrus, istorijas.

Pramogų pasaulio apdovanojimuose „Žmonės 2017“ debiutavusi nauja muzikos scenos pora – aktorė, LNK laidų vedėja Inga Jankauskaitė ir klaipėdietis elektroninio roko grupės „Royce“ narys Ilja Gun paramos koncerto žiūrovams ruošia naują pasirodymą.

Jau šį penktadienį tiesioginiame paramos koncerte „Už vaikystę“ pora pristatys naują dainą „Liepos“, kuriai žodžius sukūrė pati Inga, muziką parašė Ilja, o dainą prodiusavo Mindaugas Putna. Tai pirmas dueto bendras kūrinys.

„Daina – labai jaudinanti ir jautri. Paprastai, be poetizmo kalbant, ji – apie vyro ir moters santykį. Apie baimę atsiverti ir prisileisti net tada, kai atpažįsti kitame tokį patį kaip pats. Tai labai kinematografiška daina, leidžianti vaizduotei kurti istoriją, siužetus, biografijas. Tikra, gyva daina, be buities“, – apie naująjį kūrinį sakė Inga Jankauskaitė. Neatsitiktinai dainos premjera įvyks didžiajame paramos koncerte vaikams.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

„Žinoti, kad mes visi ir mūsų visų vaikai turime problemų, nebepakanka. Akivaizdu, jog kiekvienas turime kažką daryti. Ir jeigu dažnai atrodo kad vienas žmogus nieko negali, arba net nežino nuo ko pradėti, tai šis aukojimas – puiki proga prisijungti. O jei kils toks noras, bus proga pasitikrinti, ar tai gera daina“, – šypsosi Inga.

Didįjį LNK ir organizacijos „Gelbėkit vaikus“ paramos koncertą „Už vaikystę“ ves net keturi vedėjai – Rūta Mikelkevičiūtė, Daiva Tamošiūnaitė, Giedrius Leškevičius ir Žygimantas Stakėnas.

Be I.Jankauskaitė ir Iljos, koncertuos Violeta ir Vilius Tarasovai, „Pop Ladies“, Rūta Ščiogolevaitė, „Mango“, Vaida Genytė, Radži, Liepa Mondeikaitė, „Pikaso“ ir kiti atlikėjai.

Šiųmetis koncertas – jau šeštasis, jo metu bus renkamos lėšos tvarkingoms Lietuvos šeimoms, kurios šiuo metu patiria sunkumų, tačiau, suteikus pagalbos, sugebės pačios rūpintis savo vaikais. Dalis koncerto metu surinktų lėšų taip pat bus skiriama padėti išlaikyti organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centrus visoje Lietuvoje, kuriuos kasdien aplanko apie 900 vaikų. Dienos centruose sunkiai besiverčiančių šeimų vaikai kasdien gauna šiltus dienos pietus bei pavakarius, turi saugią, šiltą bei švarią erdvę paruošti pamokas ir užsiimti kita lavinančia veikla.

„Gelbėkit vaikus” paramos koncertą „Už vaikystę“ organizuoja nuo 2012-ųjų. Per visus šiuos metus LNK televizijos žiūrovai vargstantiems Lietuvos vaikams jau paaukojo 670 800 eurų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai