Apdovanojimų „Žmonės 2020” atidarymo šou – su daugiau nei 40 atlikėjų, gongų ritualu ir kaskadiniais triukais

Edmundas Jakilaitis, Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Giedrius Savickas/ Tomo Adomavičiaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-20 14:44
Jau šį ketvirtadienį, sausio 23 dieną,  Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre bei tiesioginiame LNK eteryje įvyks vieni laukiamiausių apdovanojimų „Žmonės 2020”, kuriuose bus paskelbti aštuonių nominacijų nugalėtojai, praėjusiais metais savo darbais ir pasiekimas sudrebinę visuomenę.

„Nerkime giliau“ tema bus atskleista ne tik perkeltine, bet ir tiesiogine prasme. Šou atidarymo metu atlikėjai ners giliau iš paviršiaus į bedugnę ir ieškos, kas jų ten laukia. Kaskadinių triukų bei šviesos ir projekcijų pagalba kursime povandeninio pasaulio iliuziją. Prie to dirba geriausi meistrai – šviesos dailininkas Marius Selevičius, projekcijų grafiką kuriantis Rimvydas Lingė ir kaskadininkas Tomas Ereminas“, − pasakoja apdovanojimų scenos režisierius Šarūnas Kirdeikis.

Tema leis ne tik  iš arčiau pažinti nominuotuosius, pamatyti renginio pasiruošimo užkulisius, bet ir atsispindės įspūdinguose šou sprendimuose, kuriuos kuria išskirtiniais renginiais garsėjantys kūrybos namai ELITAZ.

Giedrius Savickas, Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Edmundas Jakilaitis / Tomo Adomavičiaus nuotrauka
Giedrius Savickas, Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Edmundas Jakilaitis / Tomo Adomavičiaus nuotrauka

Žiūrovų laukia netikėtas Monikos Liu ir garso jogos meistro bei pradininko Lietuvoje Raimondo Binkausko magiškas gongų ritualas, kviesiantis svarstyti, kas iš tiesų yra žmogus.

„Nėrimo giliau idėja kalba ne tik apie vandenį, ji kartu kviečia ir nerti giliau į save, bandant atrasti, kas slepiasi po makiažu ar dizainerių rūbais. Ar tai žmogaus charakteris ir statusas visuomenėje, o gal dar giliau: mūsų vaidmuo šioje Visatoje? Šiuos klausimus bandysime kelti savo pasiekimais, nustebinusių žmonių istorijomis ir kontrastingais muzikiniais atsakymais“, − kalba Šarūnas Kirdeikis.

 

 

Atidarymo šou pasirodys šiandien itin ryškiai spindinčios muzikos žvaigždės: Monika Liu, Evgenija Redko ir Monique, kurioms talkins specialiai ceremonijai suburtas dvidešimt devynių muzikantų orkestras, vadovaujamas ELITAZ MUSIC kūrybos prodiuserio Mariaus Leskausko, penki atlikėjai, tarp kurių operos solistė Ieva Prudnikovaitė, Milėja bei šeši šokio meistrai.

Apdovanojimai „Žmonės 2020” įvyks jau ketvirtadienį, 19:30 val., Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre ir tiesioginiame LNK televizijos eteryje. Apdovanojimus ves Edmundas Jakilaitis, Jurgita Jurkutė ir Giedrius Savickas. Iškilmingos ceremonijos metu ryškiausi muzikos, scenos, verslo ir sporto veidai paskelbs ir apdovanos nugalėtojus aštuoniose nominacijose: „Metų sporto žmogus“, „Metų mokslo žmogus“, „Metų kultūros žmogus“, „Metų verslo žmogus“, „Metų muzikos žmogus“ , „Metų scenos žmogus“ , „Metų mylimiausias žmogus“ ir „Metų žmogus“.

Naujausi straipsniai