Apdovanojimai „Žmonės 2020“: kviečiame rinkti Metų mylimiausią žmogų

Naglis Bierancas/Gretos Skaraitienės/„Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-29 10:52
Kitų metų sausio 23 dieną Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre vyks tradiciniai „Žmonės 2020“ apdovanojimai. Iškilmingoje ceremonijoje bus pagerbti labiausiai Lietuvą garsinę ir visuomenei didžiulę įtaką padarę žmonės. Juos išrinks ne tik portalo Žmonės.lt skaitytojai, bet ir autoritetinga komisija, kurioje – savo profesinėse srityse gerbiamos asmenybės.

Nugalėtojai bus renkami aštuoniose kategorijose: Metų sporto žmogus, Metų verslo žmogus, Metų kultūros žmogus, Metų mokslo žmogus, Metų muzikos žmogus, Metų scenos žmogus, Metų mylimiausias žmogus bei Metų žmogus – nominacija, kuri taps vakaro kulminacija.

Nominantus Metų mylimiausio žmogaus apdovanojimui siūlyti ir vėliau už juos balsuoti gali tik portalo Žmonės.lt skaitytojai.

Išreikšti savo nuomonę ir pasiūlyti mylimiausią savo kandidatą iki gruodžio 7 dienos galite ČIA. Iš pasiūlytų pretendentų bus sudarytas trumpasis (galutinis) Metų mylimiausio žmogaus nominantų sąrašas. Už patekusius į šį sąrašą nominantus skaitytojai bus kviečiami balsuoti nuo gruodžio 9 d. iki sausio 10 d.

Praėjusiais metais Metų mylimiausio žmogaus nominaciją laimėjęs nuomonės formuotojas Naglis Bierancas teigia, jog šis apdovanojimas jam – svarbiausias iš visų.

„Praėjusiais metais jūsų, skaitytojai, dėka buvau išrinktas Metų mylimiausiu žmogumi. Tai vienintelis apdovanojimas, prie kurio nagų neprikiša komisija. Man tai buvo vienas įsimintiniausių įvykių mano gyvenime. Dėl to aš esu be galo dėkingas jums! O nuo dabar jūs galite siūlyti savo kandidatus į Metų mylimiausio žmogaus apdovanojimą ir netrukus galėsite balsuoti už savo favoritus. O jeigu neturite už ką balsuoti, visada galite balsuoti už tą patį“, – į savo sekėjus su kvietimu kreipėsi Naglis. 

Visi nominacijų nugalėtojai paaiškės jau sausio 23 d. vyksiančiuose „Žmonės 2020“ apdovanojimuose, kuriuos tiesiogiai transliuos LNK televizija. 

Naujausi straipsniai