Apdovanojimai „Žmonės 2019“: balsuokite ir išrinkite Metų mylimiausią žmogų

„Žmonės 2019“ Metų mylimiausio žmogaus nominacija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-13 11:46
Žmogus, kuris šiais metais sukėlė daugiausia simpatijų jums: kas jis? Skaitytojai ir žiūrovai apdovanojimų „Žmonės 2019“ nominacijai „Metų mylimiausias“ portale Žmonės.lt siūlė visuomenėje gerai žinomus savo favoritus, o dabar, išsiaiškinus tuos, kurie surinko daugiausia balsų, metas išrinkti nugalėtoją.

Apdovanojimų „Žmonės 2019“ metu nugalėtojai bus renkami aštuoniose skirtingose kategorijose: „Mylimiausias žmogus“, kurį renka tik skaitytojai ir žiūrovai, „Metų sporto žmogus“, „Metų verslo žmogus“, „Metų kultūros žmogus“, „Metų mokslo žmogus“, „Metų muzikos žmogus“, „Metų scenos žmogus“ bei „Metų žmogus“ – nominacija, tapsianti vakaro kulminacija.

Apdovanojimai „Žmonės 2019“ šiemet išties atspindės visas gyvenimo sritis ir jose žibančius žmones. Šįmet elegantiškoje aplinkoje pagerbsime tuos, kurie savo idėjomis, vertybėmis, veikla vienaip ar kitaip lemia mūsų kasdienius pasirinkimus, keičia požiūrį į gyvenimą. 

„Žmonės 2019” apdovanojimai įvyks sausio 18 dieną Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Juos tiesiogiai transliuos LNK televizija. Renginį ves Jurgita Jurkutė ir Edmundas Jakilaitis.

Kviečiame iš arčiau susipažinti su daugiausia skaitytojų ir žiūrovų balsų sulaukusiais pretendentais į Metų mylimiausio žmogaus nominaciją.

„ŽMONĖS 2019“ APDOVANOJIMAI: SAVO BALSĄ UŽ METŲ MYLIMIAUSIĄ ŽMOGŲ GALITE ATIDUOTI STRAIPSNIO APAČIOJE.

Karolina Meschino

Stilistė, socialinių tinklų modelis, nuomonės formuotoja, Karolina Meschino (23) yra sekamiausia lietuvė socialiniame tinkle „Instagram“. Vieno geriausių mados institutų pasaulyje „Istituto Marangoni“ absolventė Karolina yra pirmoji, kurios gyvenimą seka daugiau nei 213 tūkst. žmonių. Ji taip pat pirmoji lietuvė, kuri šiemet buvo pakviesta stėbėti „Moschino“ madų šou pristatymo Niujorke, kur pirmoje eilėje stebėjo pristatymą su garsiausiais pasaulio žmonėmis. Nors tapti populiariausia socialiniuose tinkluose Karolina, kaip vieno iš tikslų niekuomet sau nekėlė, bet dabar tik su džiaugsmu prisipažįsta: „Didžiulė armija mane įsileido į savo širdis, man tai yra garbė.“

Karolina Meschino
Karolina Meschino

Naglis Bierancas

Šokėjas, fotografas, o šiemet dar ir vienu populiariausiu nuomonės formuotojų Lietuvoje tapęs Naglis Bierancas (31) savo nuoširdumu ir puikiu humoro jausmu sugebėjo sudominti armija sėkėjų. Ilgus metus dirbęs fotografu šiandien vyras dažniausiai stovi kitoje foto objektyvo pusėje. Socialinių tinklų apdovanojimuose „Social Media FEST ZOOM“ Naglis šiemet laimėjo net tris nominacijas ir buvo paskelbtas Metų atradimu, Metų numylėtiniu ir Metų gyvenimo būdo katerorijų laimėtoju.

Naglis Bierancas
Naglis Bierancas

Indrė Stonkuvienė

Televizijos laidų vedėja, aktorė, iniciatyvos „Moterų Pasaulyje“ sumanytoja ir dviejų vaikų mama Indrė Stonkuvienė (32) geba su humoru atkreipti žmonių dėmesį į problemas ir suburti tuos, kurie padėtų jas išspręsti. Indrė nevengia kalbėti nepatogiomis temomis apie sudėtingą motinystės laikotarpį, depresiją ir siekia suburti moteris būti ne konkurentėmis, bet draugėmis. Indrės kūrybiškumas įkvėpti stebina ir džiugina tūkstančius ją sekančių socialiniuose tinkluose.

Indrė Stonkuvienė / Gedmanto Kropio nuotr.
Indrė Stonkuvienė / Gedmanto Kropio nuotr.

Erika Vitulskienė

Garsaus operos solisto žmonai, dviejų sūnų mamai Erikai Vitulskienei (30) šie metai buvo ypatingi. Ji šįmet ne tik įkūrė plius dydžio moterims skirtus mados namus, pristatė vardinę drabužių kolekciją, bet ir debiutavo kaip televizijos laidų vedėja, tapo aukštosios mokyklos dėstytoja. Erika prisipažino esanti ir sporto entuaziastė, tačiau į sporto salę ji eina dėl visai kitų tikslų – sportas jai padeda rasti vidinį balansą, kuris įkvepia ir kitas moteris mylėti savo kūną.

Erika Vitulskienė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Erika Vitulskienė / Gretos Skaraitienės nuotr.

Apdovanojimų
partneriai:

Naujausi straipsniai