Anžela ir Žygimantas Gečai Vilniuje pakrikštijo sūnų Žaką

 Anželos ir Žygimanto Gečų sūnaus Žako krikštynos/ Pauliaus Peleckio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-10 12:43
Šeštadienį Vilniaus Šv. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje pakrikštytas Anželos ir Žygimanto Gečų pirmagimis Žakas. Rugpjūčio 10-oji Anželos ir Žygimanto šeimoje – svarbi data. Šią dieną prieš dvejus metus įvyko Anželos ir Žygimanto vestuvės, pernai gimė jų sūnus Žakas, o šįmet šias gražias progas įprasmins ir sūnaus krikštas.

Šv. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčią A. ir Ž. Gečai taip pat pasirinko ne veltui, mat pora visas svarbias šventes patiki tik kunigui Algirdui Toliatui.

Krikšto tėvais tapo Anželos sesė Aliona Jančuro ir Žygimanto brolis Arminas Gečas. Žakui po krikšto suteiktas Danieliaus vardas.

 Anželos ir Žygimanto Gečų sūnaus Žako krikštynos/ Pauliaus Peleckio nuotr.
 Anželos ir Žygimanto Gečų sūnaus Žako krikštynos/ Pauliaus Peleckio nuotr.

„Danielius yra Žygimanto senelio vardas. Žakučiui Danieliaus vardą planavome suteikti tik gimus, tačiau nusprendėme, kad jis visgi bus Žakas Gečas, todėl šį palikome krikštui“, – pasakojo A. Gečienė.

Anžela prisipažino – krikštas jų šeimoje yra labai svarbi šventė.

„Mums tokios šventės yra svarbios. Vaiką krikštijame ne dėl to, kad mums liepia tėvai ar seneliai. Tai yra mūsų asmeninis pasirinkimas, mums tai yra svarbu. Susituokėme bažnyčioje, tikime Dievu…“, – kalbėjo žinoma moteris.

 Krikštynose dalyvavo daugiau nei 30 svečių, o iš bažnyčios šventė persikėlė į sodybą už Kauno.

Šventės akimirkas rasite nuotraukų galerijoje:

Naujausi straipsniai