Anžela ir Žygimantas Gečai pasidalijo sūneliui sukurtos dainos klipu: „Tiek daug visko čia sudėta“

Anžela ir Žygimantas Gečai
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkų Anželos Adamovič-Gečienės ir Žygimanto Gečo šeimoje – vis dar gyvena džiugiomis nuotaikos. Porai rugpjūčio mėnesį gimė pirmagimis. Kad jų šeima pagausėjo dainininkai pranešė savo socialinių tinklų paskyrose. Pramogų pasaulio atstovams gimė berniukas. Jį pavadino neįprastu vardu – Žakas.

Šįkart laiminga pora pasidalijo sūneliui sukurtos dainos „Lopšinė“ vaizdo klipu. Anot jų, tai ypatinga daina, paliesianti kiekvieną.

„Tikrai nemažą kertelę širdies mums užima ši daina. Sukurta ji buvo labai greitai, bet tiek daug visko čia sudėta. Labai linkėčiau Jums klausantis šios dainos, išgirsti žodžius. Tikiu, kad kiekvienas atrasite sau artimų situacijų, prisiminsite gražiausias gyvenimo akimirkas arba piešite gražią savo ateitį,“ – pristatydamas vaizdo klipą savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje rašė Ž. Gečas. 

Žygimantas rašo, kad tai – antroji jo kūrybos daina, kuri pasirodė viešai.

„Video klipe sutalpinome tikrus savo kasdienybės kadrus bei intymiausias akimirkas, kuriose ir pirmasis kartas, kuomet Anžela pamatė mūsų sūnų. Nežinau, ar jūs viską pajausite taip pat stipriai, bet visiems linkiu išgirsti tokius stiprius širdies dūžius, kokius jaučiame mes išgirdę bei pamatę šį vaizdo klipą. Nėra nieko stipriau už šeimą, už nekaltą ir tikrą šypseną ir patiriamą laimę,“ – jautriai rašė Žygimantas Gečas.

Anžela ir Žygimantas susipažino muzikiniame projekte „X Faktorius“. Tikriausiai teisingas tas posakis, kad nuo neapykantos iki meilės tik vienas žingsnis. Tik šį kartą žodį neapykanta reiktų pakeisti konkurencija. 2014 metais Žygimantas tapo projekto „X Faktorius“ nugalėtoju, o Anžela užėmė antrąją vietą. Būdami varžovais jie krito vienas kitam į akį ir kaip didžiausią prizą išsinešė ne pinigus, o atrastą jausmą.

Anželos Adamovič-Gečienės ir Žygimanto Gečo fotosesija (7 nuotr.)
+1
Skaitykite daugiau