Anžela ir Žygimantas Gečai ėmėsi naujo amato: įkvėpė sūnus Žakas

Anžela ir Žygimantas Gečai su sūnumi Žaku/Manto Mėdžiaus ir asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-20 19:56
Įkvėpti tėvystės atlikėja Anžela Adamovič-Gečienė ir radijo laidų bei vestuvių vedėjas Žygimantas Gečas be sau įprastų veiklų ėmėsi kasdienybę paįvairinusio naujo pomėgio – kurti laisvalaikio drabužėlius vaikams, kuriais mielai puošia pusantrų pirmagimį Žaką.

Sūnus tėvams dabar didžiausia laimė, todėl nieko keisto, kad visas gyvenimas sukasi aplink jį. Anželos ir Žygimanto noras Žakui suteikti tik pačius geriausius dalykus ir privertė šeimą imtis vaikiškų drabužių kūrybos.

„Matyt, daugelis tėvų atsiradus pirmagimiui prisigalvoja naujovių, o mes su Žygimantu – ne išimtis. Viskas prasidėjo nuo to, kai vis užsukę į parduotuves nusivildavome berniukams skirtų drabužėlių pasiūla: tai ne tokie patogūs, ne tokie gražūs, o ir reikiamo dydžio nevisada rasi. Drabužėlių mergaitėms pasirinkimas didesnis, negana to, jie ir gerokai dailesni. Sykį pamanėme, kaip būtų gerai, jeigu mūsų Žakas iš kažkur nuolat gautų gražių apdarų... „Tai gal juos patys ir sukurkime?“ – lyg ir nedrąsiai pagalvojome.“

Anžela Gečienė su vyru Žygimantu ir sūnumi Žaku / Asmeninio albumo nuotr.
Anžela Gečienė su vyru Žygimantu ir sūnumi Žaku / Asmeninio albumo nuotr.

Praėjusios vasaros pabaigoje Žygis netyčia pamatė Anželos užrašuose kelis vaikiškų rūbelių eskizus ir tiek užteko, kad atsirastų „Gfamily“.

„ Žakas – labai judrus vaikas, todėl rengimasis turi būti greitas – jokių sagučių! Tėvai žino, ką kartais reiškia aprengti vaiką..., – nusijuokia Anžela, drabužėlius kurianti vaikams nuo devynių mėnesių iki ketverių metų. – Drabužiai stilingi, bet neįmantrūs, o į jų kūrimą sudėjome viską, kas mums su Žygiu atrodė geriausia – jokių nereikalingų detalių. Nėra paprasta kurti drabužius, todėl daug konsultuojuosi su siuvėjais, konstruktoriais, audinių specialistais. Tikrai ilgas kūrybinis procesas...“

Naujausi straipsniai