Anžela ir Žygimantas Gečai apie artėjančius pokyčius: „Žinojom, kad anksčiau ar vėliau tai nutiks“

Tik „Žmonėms“: dar nematyti kadrai iš Anželos Adamovič ir Žygimanto Gečo vestuvių / Ritos Bacytės (www.ritabacyte.lt) nuotraukos
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-29 12:18
Nuoširdžiausio muzikinio projekto „Du balsai – viena širdis“ scenoje – ypatinga premjera. Jau šį šeštadienį Anžela ir Žygimantas Gečai žiūrovų teismui pirmą sykį atiduos paties Žygimanto kurtą dainą.

„Ši daina – apie mus. Sukūriau ją iš meilės dar prieš mūsų vestuves. Daina mums tikrai ypatinga ir šį kartą į sceną lipsime su dar didesniu jauduliu nei įprastai. Tikiu, kad tai gali būti visiškai naujas karjeros laiptelis, kuomet pradėsiu dalytis savo kūryba. Žinojau, kad anksčiau ar vėliau tai nutiks, bet laukti įvertinimo visuomet baisu“, – atviravo Ž. Gečas.

Anžela neslėpė, kad jai jaudulio – dar daugiau nei pačiam Žygimantui. „Jaučiu didžiulę atsakomybę, juk tai – mano vyro kūryba ir pirmasis kartas, kai ją atliksime viešai. Tikrai nėra lengva išdrįsti, parodyti savo sielą, galbūt sulaukti kritikos, įvertinimo... Be galo didžiuojuosi savo vyru“, – pasakojo dainininkė.

„Kad ir kokius kūrinius atliekame, stengiamės įsijausti visu 100 procentų. Vis dėlto, tokie nuogi scenoje dar niekada nebuvome. Tai – mūsų laikas ir trumpa mūsų istorijos versija. Tikimės, kad tą akimirką pajaus ir žiūrovai“, – jaudulio neslėpė pora.

Muzikinės ir gyvenimiškos istorijos nuoširdžiausiame projekte „Du balsai – viena širdis“ Velykų sekmadienį 21 val. per LRT televiziją!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai