Anžela Adamovič pasirodė su nauja puošmena: įdėta dalelė širdies, patirtas mintis šalin vejantis skausmas

Anžela Adamovič / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkę Anželą Adamovič puošia ne tik plati šypsena. Išskirtinį stilių nuo muzikinio projekto „X Faktorius“ laikų išlaikanti moteris neseniai savo kūną padabino jau trečiąja tatuiruote. Ilgalaikiai piešiniai dažnai tampa asmenybės išskirtinumo ženklu, tad Žmonės.lt pasidomėjo, kokia naujausios atlikėjos tatuiruotės reikšmė.

„Ši tatuiruotė kol kas yra pati didžiausia. Jos reikšmę norėčiau pasilikti sau. Mano nuomone, ant kūno atsirandantys piešiniai visuomet kažką pasako. Žinoma, tolerantiškai žvelgiu ir į žmonių pasirinkimą tokiu būdu tiesiog papuošti savo kūną.“ – kalbėjo Anžela.

Spalvotą tatuiruotę A. Adamovič pasirinko norėdama išryškinti skirtingus joje esančius elementus.

Dilbio vidinėje pusėje atsiradusį piešinį lengva pastebėti. Pasidomėjus, ar nesijaudina, kad tokioje matomoje vietoje esančią tatuiruotę bus sunku paslėpti ne tik po drabužiais, bet ir nuo aplinkinių klausimų, Anžela atsakė, jog daugiau vargo ir nemalonumų sukėlė skausmas, kurį teko ištverti. „Baisiau buvo ištverti jį, nei galvoti apie matomą vietą.“ – neslėpė ji.

Pasirinktą piešinį moteris sugalvojo pati, o profesionali meistrė įgyvendino Anželos idėją. „Nupasakojau, ko ir kaip noriu, o meistrė sudėjo viską į vieną“, – džiaugėsi moteris.

Fotosesijoje Anžela Adamovič virto Marilyn Monroe (4 nuotr.)
„Smailius photo“ nuotr.
+1
Anželos Adamovič ir Žygimanto Gečo fotosesija (14 nuotr.)
+8
Skaitykite daugiau