Anžela Adamovič mamą Reginą užkrėtė sveika gyvensena: „Mano paraginta ji atsikratė 15 kg“

Anžela Adamovič su mama Regina / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Monika Svėrytė
Publikuota: 2016-11-10 19:17
„Kai praeina paauglystė, pradedi suprasti, kad mama – brangiausias žmogus gyvenime. Ir jei ji ir ne pati geriausia draugė, tai viena geriausių – tikrai“, – sako dainininkė Anžela Adamovič.

Su mama Regina jos šiandien itin vertina laiką drauge. Kartu leidžia laisvalaikį, džiaugiasi viena kitos draugija įvairiuose renginiuose, turi savų moteriškų ritualų.

„Mūsų santykiai visuomet buvo geri, tačiau tik užaugusi supratau jų vertę. Nors mudvi labai skirtingos: aš linkusi vis ką naujo išbandyti, noriu visur dalyvauti, kuo daugiau patirti, o mama prisibijo, ji ramesnė, jai trūksta ryžto, dažnai reikia paraginti. Nors apskritai mano charakteris ne iš lengvųjų, esu nuotaikos žmogus, emocionali“, – pasakojo Anžela, su mama įsiamžinusi ir Žmonės.lt fotosesijoje.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Pasak jos, griežtesnis dukros charakteris šio to išmokė ir mamą. Ji išmoko prisitaikyti, lanksčiau žiūrėti į naujoves, o ir pati savyje atrado daugiau jėgų priimti sprendimus.

Vienas tokių – keisti gyvenimo būdą, sveikai maitintis, mankštintis, skirti daugiau dėmesio ir laiko sau. Anželos paraginta ponia Regina pakeitė savo kasdienius įpročius ir per kelis mėnesius atsikratė 15 kilogramų svorio.

Anžela džiaugiasi šiltu santykiu su mama Regina. Ji džiaugiasi, kad mama niekuomet neprieštaravo įvairiems jos sprendimams, ji visuomet pritaria jos idėjoms, palaiko. „Labai žaviuosi mamos požiūriu, kad jei vaikas laimingas, laiminga ir ji. Nors kai pagalvoju, mama mane apskritai išmokė mylėti. Todėl stengiuosi ir pati tą meilę spinduliuoti“, – sakė dainininkė.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Mama visuomet buvo apvalesnių formų ir visiems sakydavo, kad jai neišeina numesti svorio, kad ji tiesiog tokia yra. Norėjau jai įrodyti, kad viskas įmanoma, todėl šiandien džiaugiuosi, jog ji galiausiai patikėjo ne tik manimi, bet ir savimi“, – Žmonės.lt pasakojo Anžela.

Dainininkė pati sveika gyvensena susidomėjo dar prieš pusmetį, kai pavasarį drauge su sužadėtiniu Žygimantu Geču nusprendė prisijungti prie sveikos gyvensenos klubo ir, kaip pati sako, ėmė mokytis, ką ir kaip valgyti, kad ir atrodytų, ir jaustųsi puikiai.

„Pati pastebėjusi pokyčius bandžiau į tai įtraukti ir mamą. Tam tikra prasme dariau jai spaudimą, vis primindavau, kaip reikia mylėti save, kaip svarbu žiūrėti, ką valgai, kiek judi. Palaipsniui keisdama įpročius ji pajuto naudą – ne tik numetė svorio, bet ir tapo energingesnė, linksmesnė“, – kalbėjo žinoma dainininkė.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Sveikas gyvenimo būdas šiandien – jas abi vienijanti tema. Tačiau drauge Anžela ir Regina turi ir kitų pomėgių. Drauge lankosi įvairiuose vakarėliuose, o ištaikiusios laisvesnę dieną vyksta aplankyti netoli Vilniaus gyvenančios vyresnėlės Anželos sesers Alionos.

„Laikas su šeima – labai brangus. Džiaugiamės, kai visos trys susitinkame, sesuo turi vaikų, tai smagu ir mamai su anūkais pabūti, ir man su mažaisiais pažaisti, kartu visko prisigalvojame, ant batuto mėgstam pašokinėti“, – šypsodamasi pasakojo pašnekovė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai