Anžela Adamovič jubiliejų pasitiko įminusi laimės ir grožio formulę

Anžela Adamovič su draugais / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-28 13:46
„Teisingai, kad jaudinasi“, – juokdamasi į klausimą, kaip nuramintų  jubiliejaus bijančią draugę, atsakė dainininkė Anžela Adamovič. Televizijos projekto „X Faktorius“ žvaigždė gegužės 28 d. švenčia savąjį trisdešimtmetį.

„Niekas nesikeičia – žemė iš po kojų neslysta, dangus negriūva. Dar vakar būrys artimųjų stebėjosi ir gyrė mane, kad atrodau lyg dvidešimtmetė“, – portalui Žmonės.lt sakė Anžela Adamovič.

Švęsti gimtadienį ji pradėjo dar šeštadienį.Telšiuose, meno inkubatoriuje, jos sužadėtinio atlikėjo Žygimanto Gečo šeima pristatė naują drabužių kolekciją „49 LINO atspalviai“. Šeima panirusi į savo prekės ženklo „Enli5” veiklą.

Anžela su Žygimantu šį renginį ne tik vedė – mergina buvo ir modelis.

„Kaip nustebau, kai Žygimanto mama mane viešai pasveikino su gimimo diena. Buvo labai malonu. Dovanų gavau suknelę – tikrai man labai gražūs „Enli5” rūbai”, – džiaugėsi Anžela.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Jau ji buvo nustebinta, kai vėl užplūdo daugybė gerų emocijų netikėtai išvydus draugų būrį – juos sukvietė merginos sužadėtinis. Visi smagiai plaukiojo Telšių Masčio ežere.

Visa tai pasakodama Anžela nori pabrėžti, kad ne metų skaičiumi reikia rūpintis, o savo vidiniu grožiu, ramybe, artimaisiais. Jai vienas iš būdų siekti vidinės harmonijos – joga. Kurį laiką tik mechaniškai dariusi fizinius pratimus dabar pati gilinasi į šios judėjimo krypties filosofiją.

„Net norėčiau aplankyti šalis, vietas, kur žinių galėčiau semtis gyvai, o ne tik iš knygų“, – pasvajojo atlikėja.

Koks jos grožio receptas – bent viena sudedamoji jo dalis?

„Daugiau šypsotis“, – tikino Anžela.

Kremo pavadinimo iš jos neišgausi, nes ji jo...tiesiog nenaudoja. Tepa nebent labai retai. Tačiau jau įprastu ritualu tapo kas rytą atgaivinti veidą šaldytu vaistažolių arbatos kubeliu. Tą Anžela pataria daryti kiekvienai merginai ir moteriai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai