Anžela Adamovič ir Žygimantas Gečas kūnus papuošė porai skirtomis chna dažų tatuiruotėmis

Anžela Adamovič ir Žygimantas Gečas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkai Žygimantas Gečas ir Anžela Adamovič penktadienio vakarą nėrėsi į neįprastą grožio procedūrą: natūraliais chna dažais ant jų kūnų nupieštos tatuiruotės.

Penktadienio vakarą įsimylėjėlių pora leido „Tiara Boutique“ drabužių ir aksesuarų pavasario-vasaros kolekcijos pristatyme. Čia jiedu ne tik vertino kolekciją, bet ir ryžosi avantiūrai: specialiais dažais pasidarė laikinas tatuiruotes.

„Norėjome, kad tatuiruotės derėtų – būtų sukurtos porai“, – Žmonės.lt sakė A.Adamovič. Tiesa, naujais kūno piešiniais ji ir Ž.Gečas džiaugsis vos kelias savaites – vėliau nusiplaus.

Žygimantas Gečas ir Anžela Adamovič / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Žygimantas Gečas ir Anžela Adamovič / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Ž.Gečui toks piešinys ant kūno buvo išvis pirmasis – jokių tatuiruočių jis neturi, nors ir svarsto apie pirmąją. Tuo tarpu A.Adamovič kūną puošia jau du visam laikui ištatuiruoti piešiniai.

„Kol kas turiu dvi tatuiruotes, abi ant rankų: viena prie riešo, kita prie peties. Viena – smuiko raktas ir Dvynio ženklas, o kita – frazė“, – sakė dainininkė.

Ji neslepia – išties pasidarius vieną tatuiruotę, norisi daugiau: „Taip, tai tiesa. Jau planuoju trečiąją! Aišku, kiekvienas žmogus į tatuiruotes žiūri skirtingai. Man tai nėra vien grožis. Man tai – labai asmeniška, svarbu. Jei jau darausi tatuiruotę, reikia būti 100 procentų įsitikinus, kur ir ką daryti.“

O ar išgirstą ji tą standartinį priekaištą – na kaipgi tos tatuiruotės atrodys senatvėje? „Žinoma, tokių replikų tikrai girdėjau. Bet galiu iškart atsakyti: jei jau taip rūpinatės, kaip atrodysite senatvėje, tai imkite ir sveikai valgyti bei sportuoti. Dažniausiai išklausau, bet tokių komentarų nepriimu. Turiu savo tvirtą nuomonę. Kiekvienam savo“, – sako dainininkė.

Žygimantas Gečas ir Anžela Adamovič / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Bus papildyta nuotraukų galerija

Skaitykite daugiau