Anžela Adamovič ir Žygimantas Gečas: „Esame lengvai nurauti, todėl tradicinės vestuvės – ne mums!“

Anžela ir Žygimantas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-16 11:55
„Vestuvės buvo labai linksmos, be jokių verkimų ir nuolatinių jautrių akimirkų“, – po siautulingos vestuvių puotos su pusšimčiu svečių Trakų poilsio komplekse „Margio krantas“ džiaugsmingai patikina naujai iškepti jaunavedžiai dainininkai Anžela ADAMOVIČ-GEČIENĖ (30) ir Žygimantas GEČAS (25).

Savo vestuvėms pasirinkę boho rustic stilių, pora prisipažino, kad viską darė kiek kitaip, nei įprasta per vestuves. Atsisakė nemažai tokioms šventėms būdingų tradicijų (net pagrindinį keliaaukštį tortą savo vestuvių išvakarėse patys namuose kepė) ir paliko tik tas, kurios abiem atrodė gražios ir prasmingos: šeimos židinio perdavimą, jaunųjų sutikimą su duona ir druska. „Labai nenorėjome tų vestuvinių šablonų. Manau, tėvai iš pradžių pagalvojo, kad esame lengvai nurauti – du tokie pat durniukai vienas kitą surado“, – juokiasi Žygimantas.

Anžela išduoda, kad jiedu atsisakė ir vestuvių planuotojos – sklandžia šventės eiga rūpinosi koordinatorė. Anžela pati puošė stalus, dekorui laukuose rinko gėles, gamino fotosienelę, sapnų gaudykles... Tačiau vestuvių dieną vis dėlto neapsieita be streso – likus maždaug valandai iki ceremonijos pradžios dingo jaunųjų žiedai. Jie per šurmulį ir jaudulį atsidūrė kažkieno krepšyje.

Tačiau visą dienos jaudulį nuplovė vakaro dalis. Artėjant vidurnakčiui Anžela ir Žygimantas sušoko netradicinį jaunavedžių šokį pagal šios vasaros hitą „Despacito“. O sutemus fejerverkus pakeitė bengališkų ugnelių liepsnelės.

Išskirtinis reportažas bei gražiausios šventės akimirkos – tik naujausiame žurnale „Žmonės“. Šiame numeryje taip pat skaitykite:

„Žmonės" Nr. 33

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers. Title: „Žmonės" Nr. 33, Author: Žurnalas „Žmonės", Name: „Žmonės" Nr.

Naujausi straipsniai