Prieš savaitę sūnelio Žako susilaukusi Anžela Adamovič-Gečienė: „Keista stumti vežimėlį“

Anžela Adamovič ir Žygimantas Gečas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-17 10:58
Praeitą penktadienį Anželos ir Žygimanto Gečų šeimą aplankė gandrai. Kad jų šeima pagausėjo dainininkai pranešė savo socialinių tinklų paskyrose. Pramogų pasaulio atstovams gimė berniukas. Jį pavadino neįprastu vardu – Žakas.

Ar laimė turi ribas?
Esu ne kartą pajautusi, jog tai – laimingiausia mano gyvenimo diena. Suprantu, kad laimė turi įvairias formas, tačiau ši laimė tikrai tikrai yra galingiausia iš visų.
Rugpjūčio 9 diena yra mūsų vestuvių metinės. Šiemet jos pirmosios ir popierinės. Tačiau ne popierinę dovaną mums padovanoti nusprendė aukščiausiosios pasaulio jėgos.
Rugpjūčio 8d. ryte, mano pilvuke, prasidėjo gasdinanti ramybė, kurios “dėka„ mes išsigandusiais veidais puošėm baltas Trakų ligoninės palatos sienas.
Per anksti.
Taip galvojome visi, tik ne Jis.
Atėjus mūsų metinių dienai, vakarop prasidėjo tai, ko laukėm jau laaabai ilgai.
Skausmas, stresas, baimės – viskas dingo, kai lygiai lygiai 02:00 ankstų penktadienio rytą mūsų gyvenimus pakeitė Jis.
Nemeluosiu, verkėm didelėm ašarom. Didelėm, nes laimė mažom ašarom skruostais nerieda.
Mažas, kad net bijai paliest, bet įsivaizduok, koks didelis, kad keičia mūsų su Žygimantu gyvenimus ypatingai stipriai.
Nesusigaudančios akys, negarsus rėkimas, verksmas be ašarų – visa tai, ką daro mūsų mažasis pirmomis akimirkomis.
Jis visiškai sveikas, stiprus ir mielas.
Jau rugpjūčio 13d. grįžom namo, o jam patinka naujų namų kvapas. Mums patinka, kad jam patinka. Jis mums jau dabar pats gražiausias Pasauly. Mokomės, todėl tikimės, kad jis nepyks už mūsų nerangumą.
Mylim su Žygimantu vienas kitą, mylim Jį, jaučiam, kad Jis mus taip pat.
Sveikas atvykęs į šį Pasaulį, sūnau.
Susipažinkit ir Jūs – čia Žakas.
50cm., 2950g. 2018 Rugpjūčio 10d.
Mūsų liūtas, mūsų Karalius.


P.S. laimė neturi ribų“, – socialinio tinklo paskyroje džiaugėsi A. Adamovič-Gečienė . 

Ar laimė turi ribas? ?? Esu ne kartą pajautusi, jog tai - laimingiausia mano gyvenimo diena. Suprantu, kad laimė turi įvairias formas, tačiau ši laimė tikrai tikrai yra galingiausia iš visų. ??❤ Rugpjūčio 9 diena yra mūsų vestuvių metinės. Šiemet jos pirmosios ir popierinės. Tačiau ne popierinę dovaną mums padovanoti nusprendė aukščiausiosios pasaulio jėgos. ? Rugpjūčio 8d. ryte, mano pilvuke, prasidėjo gasdinanti ramybė, kurios "dėka" mes išsigandusiais veidais puošėm baltas Trakų ligoninės palatos sienas. Per anksti. ⌚ Taip galvojome visi, tik ne Jis. Atėjus mūsų metinių dienai, vakarop prasidėjo tai, ko laukėm jau laaabai ilgai. Skausmas, stresas, baimės - viskas dingo, kai lygiai lygiai 02:00 ankstų penktadienio rytą mūsų gyvenimus pakeitė Jis. Nemeluosiu, verkėm didelėm ašarom. Didelėm, nes laimė mažom ašarom skruostais nerieda. ? Mažas, kad net bijai paliest, bet įsivaizduok, koks didelis, kad keičia mūsų su Žygimantu gyvenimus ypatingai stipriai. Nesusigaudančios akys, negarsus rėkimas, verksmas be ašarų - visa tai, ką daro mūsų mažasis pirmomis akimirkomis. Jis visiškai sveikas, stiprus ir mielas. ?? Jau rugpjūčio 13d. grįžom namo, o jam patinka naujų namų kvapas. Mums patinka, kad jam patinka. Jis mums jau dabar pats gražiausias Pasauly. Mokomės, todėl tikimės, kad jis nepyks už mūsų nerangumą. Mylim su Žygimantu vienas kitą, mylim Jį, jaučiam, kad Jis mus taip pat. ❤❤❤ Sveikas atvykes į šį Pasaulį, sūnau. ??❤ ??? Susipažinkit ir Jūs - čia Žakas. 50cm., 2950g. 2018 Rugpjūčio 10d. Mūsų liūtas, mūsų Karalius. ??? P.S. laimė neturi ribų. #meetourson #ourson #newborn #Žakas #loveis #familyunit #happyfamily #momdadson #ourbaby #firstbaby #happiness #laime #meile #seima #sunus #mazylis #musumazylis #supermazylis #superherojus #superbaby #meetme #laime #aslaimingas #taikastikra

A post shared by Anžela Adamovič-Gečienė (@anzeladamovic) on

Pranešdama džiugią naujieną naujai iškepta mamytė pasidalijo ir pirmąja Žako nuotrauka. Tačiau, praėjus vos keletai dienų, socialinio tinklo sekėjus ji nudžiugino, paviešindama dar vieną šiltą akimirką su sūneliu ir net keletą vaizdo įrašų. 

„Kaip keista stumti vežimėlį. Geras“, – instagrame džiaugsmu dalijosi ji. 

Naujausi straipsniai