Anžela Adamovič-Gečienė žaismingai demonstruoja suapvalėjusias kūno formas

Tik „Žmonėms“: dar nematyti kadrai iš Anželos Adamovič ir Žygimanto Gečo vestuvių / Ritos Bacytės (www.ritabacyte.lt) nuotraukos
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-02 20:10
Žinią, kad laukiasi, Anžela Adamovič-Gečienė paskelbė prieš kelis mėnesius. Jiems prabėgus, mamos džiaugsmas tik didėja, o Anželos kūno formos sparčiai keičiasi. Laukimo laikotarpiu moteris dalijasi nuotaikingomis savo gyvenimo akimirkomis.

Kad Gečų šeima laukiasi, visiems tapo akivaizdu, kai jiedu pasirodė „Auksinių svogūnų“ apdovanojimų ceremonijoje: prigludę drabužiai paryškino gražiai suapvalėjusį Anželos pilvuką. Iki šiol į platesnius komentarus ta tema nesileidusi pora neatskleidžia, kada atžala turėtų gimti.

„Visi ilgai kartojo, kad mūsų draugystė yra savireklamos dalis, bet mums visada tai buvo nė motais. Nors tikrai ilgą laiką net negalvojome apie jokius rimtus santykius, juolab apie santuoką ar šeimą. Viskas įvyko savaime, be jokio dirbtinio postūmio: vieną dieną pradėjome vaikščioti susikibę už rankų, kitą – kartu apsigyvenome, tuomet nejučia pradėjo vykti ir kiti didingi mūsų gyvenimo įvykiai – piršlybos, po metų – vestuvės.

Jei susituokus kas nors tarp mūsų pasikeitė, tai tik į gera. Stengiamės labiau toleruoti vienas kito pliusus ir minusus. Suprantame, kad antrąją pusę pasirinkome visam gyvenimui, todėl nereikalingi išsišokimai nieko gero neduos, į laimingą šeimą veda supratingumas bei meilė.

Taip kasdien ir gyvename, visa kita klostosi savaime. Na, o jeigu mūsų istorija įkvepia kitus – esame dar laimingesni“, – žurnalui „Žmonės“ apie savo meilę vyrui ir jų santykius prieš kelis mėnesius pasakojo Anžela.

Anžela ir Žygimantas susipažino muzikiniame projekte „X Faktorius“. Tikriausiai teisingas tas posakis, kad nuo neapykantos iki meilės tik vienas žingsnis. Tik šį kartą žodį neapykanta reiktų pakeisti konkurencija. 2014 metais Žygimantas tapo projekto „X Faktorius“ nugalėtoju, o Anžela užėmė antrąją vietą. Būdami varžovais jie krito vienas kitam į akį ir kaip didžiausią prizą išsinešė ne pinigus, o atrastą jausmą.

Besilaukianti Anžela išlieka tokia pat linksma, kaip įprastai. Moteris slepia vaikelio gimimo datą ir lytį, tačiau dėl pakitusių kūno formų ji, panašu, nepergyvena. Drąsiai ir linksmai pozuoja asmenukėms, iš kurių matyti, kad vaikas jų pasaulį pradžiuginti turėtų jau visai netrukus.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai