Anžela Adamovič-Gečienė ir Žygimantas Gečas susilaukė pirmagimio: išrinko neįprastą vardą

Anžela ir Žygimantas Gečai / Ieva Jazz photography nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-13 18:24
Dainininkų Anželos Adamovič-Gečienės ir Žygimanto Gečo šeimoje – džiugios nuotaikos. Porai gimė pirmagimis. Kad jų šeima pagausėjo dainininkai pranešė savo socialinių tinklų paskyrose. Pramogų pasaulio atstovams gimė berniukas. Jį pavadino neįprastu vardu – Žakas.

Vaikelio pora susilaukė rugpjūčio 10-ąją – praėjus lygiai metams po savo vestuvių.

Ar laimė turi ribas?
Esu ne kartą pajautusi, jog tai – laimingiausia mano gyvenimo diena. Suprantu, kad laimė turi įvairias formas, tačiau ši laimė tikrai tikrai yra galingiausia iš visų.
Rugpjūčio 9 diena yra mūsų vestuvių metinės. Šiemet jos pirmosios ir popierinės. Tačiau ne popierinę dovaną mums padovanoti nusprendė aukščiausiosios pasaulio jėgos.
Rugpjūčio 8d. ryte, mano pilvuke, prasidėjo gasdinanti ramybė, kurios “dėka„ mes išsigandusiais veidais puošėm baltas Trakų ligoninės palatos sienas.
Per anksti.
Taip galvojome visi, tik ne Jis.
Atėjus mūsų metinių dienai, vakarop prasidėjo tai, ko laukėm jau laaabai ilgai.
Skausmas, stresas, baimės – viskas dingo, kai lygiai lygiai 02:00 ankstų penktadienio rytą mūsų gyvenimus pakeitė Jis.
Nemeluosiu, verkėm didelėm ašarom. Didelėm, nes laimė mažom ašarom skruostais nerieda.
Mažas, kad net bijai paliest, bet įsivaizduok, koks didelis, kad keičia mūsų su Žygimantu gyvenimus ypatingai stipriai.
Nesusigaudančios akys, negarsus rėkimas, verksmas be ašarų – visa tai, ką daro mūsų mažasis pirmomis akimirkomis.
Jis visiškai sveikas, stiprus ir mielas.
Jau rugpjūčio 13d. grįžom namo, o jam patinka naujų namų kvapas. Mums patinka, kad jam patinka. Jis mums jau dabar pats gražiausias Pasauly. Mokomės, todėl tikimės, kad jis nepyks už mūsų nerangumą.
Mylim su Žygimantu vienas kitą, mylim Jį, jaučiam, kad Jis mus taip pat.
Sveikas atvykęs į šį Pasaulį, sūnau.
Susipažinkit ir Jūs – čia Žakas.
50cm., 2950g. 2018 Rugpjūčio 10d.
Mūsų liūtas, mūsų Karalius.


P.S. laimė neturi ribų“, – socialinio tinklo paskyroje džiaugėsi A. Adamovič-Gečienė.

Ar laimė turi ribas? ???????? Esu ne kartą pajautusi, jog tai - laimingiausia mano gyvenimo diena. Suprantu, kad laimė turi įvairias formas, tačiau ši laimė tikrai tikrai yra galingiausia iš visų. ????????❤ Rugpjūčio 9 diena yra mūsų vestuvių metinės. Šiemet jos pirmosios ir popierinės. Tačiau ne popierinę dovaną mums padovanoti nusprendė aukščiausiosios pasaulio jėgos. ???? Rugpjūčio 8d. ryte, mano pilvuke, prasidėjo gasdinanti ramybė, kurios "dėka" mes išsigandusiais veidais puošėm baltas Trakų ligoninės palatos sienas. Per anksti. ⌚ Taip galvojome visi, tik ne Jis. Atėjus mūsų metinių dienai, vakarop prasidėjo tai, ko laukėm jau laaabai ilgai. Skausmas, stresas, baimės - viskas dingo, kai lygiai lygiai 02:00 ankstų penktadienio rytą mūsų gyvenimus pakeitė Jis. Nemeluosiu, verkėm didelėm ašarom. Didelėm, nes laimė mažom ašarom skruostais nerieda. ???? Mažas, kad net bijai paliest, bet įsivaizduok, koks didelis, kad keičia mūsų su Žygimantu gyvenimus ypatingai stipriai. Nesusigaudančios akys, negarsus rėkimas, verksmas be ašarų - visa tai, ką daro mūsų mažasis pirmomis akimirkomis. Jis visiškai sveikas, stiprus ir mielas. ???????? Jau rugpjūčio 13d. grįžom namo, o jam patinka naujų namų kvapas. Mums patinka, kad jam patinka. Jis mums jau dabar pats gražiausias Pasauly. Mokomės, todėl tikimės, kad jis nepyks už mūsų nerangumą. Mylim su Žygimantu vienas kitą, mylim Jį, jaučiam, kad Jis mus taip pat. ❤❤❤ Sveikas atvykes į šį Pasaulį, sūnau. ????????❤ ???????????? Susipažinkit ir Jūs - čia Žakas. 50cm., 2950g. 2018 Rugpjūčio 10d. Mūsų liūtas, mūsų Karalius. ???????????? P.S. laimė neturi ribų. #meetourson #ourson #newborn #Žakas #loveis #familyunit #happyfamily #momdadson #ourbaby #firstbaby #happiness #laime #meile #seima #sunus #mazylis #musumazylis #supermazylis #superherojus #superbaby #meetme #laime #aslaimingas #taikastikra

A post shared by Anžela Adamovič-Gečienė (@anzeladamovic) on

Birželio pabaigoje Anžela ir Žygimantas įsiamžino romantiškoje fotosesijoje.

„Kartais pajaučiu hormonų sustiprėjimą, tačiau nesu ta išprotėjusi būsima mama“, – Žmonės.lt tuo metu pasakojo A. Adamovič-Gečienė.

Kad Gečų šeima laukiasi, visiems tapo akivaizdu, kai jiedu pasirodė „Auksinių svogūnų“ apdovanojimų ceremonijoje: prigludę drabužiai paryškino gražiai suapvalėjusį Anželos pilvuką.

Anžela ir Žygimantas susipažino muzikiniame projekte „X Faktorius“. Tikriausiai teisingas tas posakis, kad nuo neapykantos iki meilės tik vienas žingsnis. Tik šį kartą žodį neapykanta reiktų pakeisti konkurencija. 2014 metais Žygimantas tapo projekto „X Faktorius“ nugalėtoju, o Anžela užėmė antrąją vietą. Būdami varžovais jie krito vienas kitam į akį ir kaip didžiausią prizą išsinešė ne pinigus, o atrastą jausmą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai