Anžela Adamovič anketą dalyvauti KK2 atrankoje pildė ne pati

Anžela Adamovič ir Tomas Ališauskas / KK2 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-01 14:56
Populiariosios dainininkės Anželos Adamovič gyvenimas jau netrukus gali pasikeisti kardinaliai – mergina karjeros sieks televizijoje bei tikisi jau rugpjūčio pabaigoje tapti naująja laidos KK2 vedėja.

Anžela yra atrinkta tarp 16 geriausiųjų merginų, kurios varžosi, kuri naujajame sezone bus Tomo Ališausko partnerė. Anžela neslepia, kad anketą dalyvauti atrankoje pildė ne ji pati, bet jos širdies draugas Žygimantas.

TAIP PAT SKAITYKITE: KK2 vedėjos atranka: tarp 60 varžovių – Anžela Adamovič, Simona Burbaitė, Saulenė Chlevickaitė

„Mano draugas Žygimantas užpildė anketą, o vėliau ir pasakė, kad aš atrinkta tarp 60 – ies geriausių merginų. Buvau labai maloniai nustebinta, jis mane labai palaiko ir stengiasi dėl manęs“, - sakė A.Adamovič.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Mergina sako, kad tokiais jos užmojais džiaugiasi ir jos kolegės iš grupės „Pop ladies“: „Jos labai geranoriškai žiūri į mano norą vesti KK2 laidą. Žinoma, kad tuo džiaugiasi. Nemanau, kad darbas televizijoje kažkiek gali kirstis su mano scenine karjera“.

Darbas Anželai prieš televizijos kameras nėra svetimas, bet mergina pripažįsta, kad jaudulį jaučia visuomet.

TAIP PAT SKAITYKITE: KK2 vedėjos atranka: pretendenčių varžytuvės ir įtarimai dėl neskaidraus balsavimo

„Esu ne kartą pasirodžiusi įvairiuose televiziniuose projektuose, laidose. Tikrai jaudinausi, kai reikėjo vesti laidą su Tomu, bet jis yra profesionalas ir tikrai prie jo jaučiausi daug ramiau. Ne kartą dalyvaudama Tomo vedamose laidose stebėjau, kaip jis puikiai veda laidas, jokių nuotaikų svyravimų ar susireikšminimo. Labai vertinu Tomo profesionalumą“, - kalbėjo A.Adamovič, kuri KK2 eteryje pasirodys pirmadienio vakarą per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai