Anytos ir marčios kovoje sūnus mamos nepalaiko: „Motina visai pašėlo“

Jurgita ir Stasė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-28 12:47
Paskambinusi „TV pagalbos“ narei Monikai Ostrenkovai, Stasė nevyniojo žodžio į vatą – ji išgyvena pragarą žemėje. To priežastis – marti Jurgita. Šioji ne tik šiltai anytos namuose įsitaisė, nuteikinėja sūnų prieš motiną, bet dar ir esą apstumdo senyvą žmogų.

Stasė sako žinanti ir priežastį, kodėl Jurgita taip elgiasi – nori išguiti anytą iš namų. Nuvykusi aplankyti skriaudžiamos Stasės, Monika išgirdo išsamų pasakojimą apie moters patiriamas kančias. „Man neleidžia net prie ugnies prieiti. Sūnus pasakė, kad malkos jo ir kad aš nebandyčiau artintis“, – pasakojo senyva moteris.

Namuose sukiojosi ir pati Jurgita. Išgirdus jai metamus kaltinimus, moteris ėmė gintis, sakydama, kad anyta pati velnių yra prišveitusi. Neva ji pati prisigeria, o paskui ieško problemų. Senolė net yra dvi paras sėdėjusi areštinėje. „Ji man neleidžia praeiti. Visokiais žodžiais išvadina. Nėra ramybės. O visi jos skundai – prasimanymas“, – pasakojo Jurgita.

Su Stasės sūnumi Algiu Jurgita seniai pažįstama. Kai susilaukė dukros, jų keliai išsiskyrė ir paskui vėl suėjo. Po devynerių metų. Atgimus senai meilei Jurgita ir atsikraustė pas Algio motiną gyventi. Tada, pasak Stasės, ir prasidėjo jos košmaras. „Jie man net valgyti neduoda. Noriu, kad Jurgita nešdintųsi iš mano namų“, – skundėsi moteris.

Dviejų moterų konfliktas netrukus įgavo pagreitį. Į namus perpykęs grįžo Stasės sūnus Algis. „Motina pastaruoju metu visai pašėlo. Namuose nei ramybės, nei tvarkos nebėra. Man jau rankos kojos dreba. Senei visai stogas pavažiavo“, – skundėsi vyras.

„Panašu, kad Stasė nėra tokia didelė auka, kaip bandė vaizduoti iš pradžių. Moteris nevengia išgerti. Tai patvirtino ir jos sūnus, ir marti, ir telefonu pakalbinta dukra. O kai išgeria, Stasė kelia audras“, – sakė TV3 laidos „TV pagalba“ gelbėtoja Monika.

Šitoje situacijoje yra tik du keliai – arba Stasė pati supras, kad elgiasi taip, kaip nedera jos amžiaus moteriai ir liausis konfliktavusi, arba Algis su Jurgita neteks kantrybės ir išsikraustys.

Kuo baigsis šeimos drama žiūrėkite ketvirtadienį „TV pagalboje“ 16.30 val. per TV3.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai