Anykščiuose Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius išpildė vaikystės svajonę: „Buvo verta kiekvienos minutės“

Kadras iš laidos „Aplink Lietuvą. Miestai“ / TV3 nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Sekmadienio rytais TV3 žiūrovai neišėję iš namų gali keliauti po Lietuvą. Laidų cikle „Aplink Lietuvą. Miestai“ pasakojama apie dešimt Lietuvos miestų. Garsiausi šalies keliautojai Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius kartu su Turizmo departamentu šį kartą lankysis Anykščiuose.

Keliautojai nepraleis progos aplankyti Puntuko akmenį – vieną iš dviejų didžiausių Lietuvos akmenų. Taip pat išbandys ir nuotaikingas pramogas vasaros rogučių trasoje. Sužvarbę keliautojai vyks ragauti... keptos arbatos ir net kiaulpienių kavos. Pailsėję klaidžios Anykščių labirintų parke.

Kadras iš laidos „Aplink Lietuvą. Miestai“ / TV3 nuotr.

„Anykščiai yra viena iš tų vietų Lietuvoje, kurią kiekvienas Lietuvos pilietis bent kartą gyvenime turėtų aplankyti. Miestas pasikeitęs, jame gausu įvairių paslaugų. Gali daug ką pamatyti, yra kur apsistoti“, – kalbės V. Radzevičius.

Ką veikti Anykščiuose keliautojai nusprendė pasinaudoję turizmo informacijos centro puslapiu „InfoAnyksciai.lt“. Anykščiuose yra daug naujų vietų, kurias M. Starkus ir V. Radzevičius panoro aplankyti ir išbandyti.

Kadras iš laidos „Aplink Lietuvą. Miestai“ / TV3 nuotr.

Viena iš tokių pramogų – Anykščių šilelio Medžių lajų takas. Tai - pirmasis takas Baltijos valstybėse ir visoje Rytų Europoje, kur galima pasivaikščioti sulig medžių viršūnėmis. „Lajų takas įspūdingas. Vaizdai, kurie atsiveria einant juo, labai gražūs. Visais metų laikais čia gražu. Vertas dėmesio objektas“, – įspūdžiais dalinsis V. Radzevičius.

„Aplink Lietuvą. Miestai“ vedėjai išbandys dar vieną pramogą – Anykščių šilelio eko basų kojų taką. Tai - visiškai natūralus, gamtos apsuptyje įrengtas pėsčiųjų takas, kuriuo keliaujama tik basomis. Ir nors oras nelepins, tačiau ši pramoga keliautojams, nusispyrusiems batus, paliks puikų įspūdį.

Kadras iš laidos „Aplink Lietuvą. Miestai“ / TV3 nuotr.

M. Starkus ir V. Radzevičius taip pat leisis į išvyką siaurojo geležinkelio traukinuku. Keliautojai nepraleis progos patys sėsti prie „siauruko“ vairo. „Mes – patyrę vairuotojai: ir motociklą, ir automobilį, ir traktorių vairavę. Tačiau mašinvežio niekada nesame vairavę. Bet ateina pirmi kartai. Visada jais žavimės, džiaugiamės ir branginame. Buvo verta kiekvienos minutės“, – kalbės M. Starkus.

„Man nuo vaikystės garvežys siejasi su kelionėmis, keliu, žiūrėjimu į bėgius, į tolumą. Kelias veda ir nežinai, kur jis baigsis. Traukia mašinisto romantika, traukiniai vilioja. Kai buvau mažas berniukas, svajojau apie įvairias specialybes. Vienu metu labai norėjau būti garvežio mašinistu. Šiandien mano svajonė išsipildė. Pojūčiai įdomūs ir aštrūs, netrūko adrenalino“, – džiaugsis V. Radzevičius.

„Aplink Lietuvą. Miestai“ – sekmadieniais, 11.30 val. per TV3 televiziją! 

Skaitykite daugiau