Antrojo kūdikio besilaukianti aktorė Hilary Duff prakalbo apie nėštumą: „Tai nepaprastai sunku“

Hilary Duff / Socialiniai tinklai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-29 11:18
Garsioji amerikiečių aktorė Hilary Duff (30) skaičiuoja paskutines savo nėštumo savaites. Antrojo vaikelio besilaukianti H. Duff su gerbėjais pasidalijo savo išgyvenimais. Instagrame ji paliko įrašą, kuriame ne tik skelbia, kad ypatingai laukia tos dienos kai galės susipažinti su dukrele, bet ir prisipažįsta, kad būti nėščiai jai yra labai sunku.

Socialinio tinklo platformoje H. Duff turi net 9, 8 mln. sekėjų. Ketvirtadienį ji pasidalijo asmenuke. Nuotraukoje aktorė įsiamžinusi be makiažo ir demonstruoja savo apvalų pilvuką.

„Mano krūtinė yra didelė, pilvukas ir kūnas – taip pat dideli. Žmogau...nėštumas yra labai sunkus dalykas. Siunčiu meilę mamoms, kurios moka pavaizduoti šį laikotarpį taip, kad jis atrodo be rūpesčių...Ši kelionė – sunki ir labai ypatinga. Labai miela žinoti, kad tavyje auga nauja gyvybė ir svajoti apie nuotykius, kuriuos kartu patirsite. Tačiau man sunku netgi užsidėti batus...aš pavargau naktį 9 kartus keltis į tualetą. Man keista žiūrėti į savo kūną veidrodyje, nes jis nėra mano šiuo metu. Moterys yra kietos ir aš tiesiog noriu jums priminti, kokios jūs gražios ir stiprios esate. MES TAI GALIME!“, – rašė H. Duff.

H. Duff dukrytės tėvas – ilgametis aktorės draugas, muzikantas Matthew Koma. Apie būsimą kūdikį pora pranešė pasidalydama vaizdo įrašu, kuriame jie atskleidė ir būsimo vaikelio lytį.

2010 rugpjūtį H. Duff ištekėjo už ledo rutulio žaidėjo Mike'o Comrie'o. Tačiau 2016-ųjų vasarį jų santuoka nutrūko. Pora kartu augina šešių metų sūnelį Luca.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai