Andrius Pojavis neturėjo galimybės stebėti antrojo „Eurovizijos 2013“ pusfinalio

Andrius Pojavis / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Viktorija Navickaitė
Publikuota: 2013-05-16 23:38
Antrąjį „Eurovizijos 2013“ konkurso pusfinalį Lietuvos atstovas Andrius Pojavis stebėti neturėjo galimybės – pusfinalio metu jis davė interviu BBC žurnalistams.

Apie antrąjį konkurso pusfinalį portalas 15min.lt jau rašė.

Kur žiūrės antrąjį konkurso pusfinalį, A.Pojavis ir visa Lietuvos delegacija nežinojo iki pat vakaro. Delegacijos vadovas Audrius Giržadas portalui Žmonės.lt dar ketvirtadienio dieną pasakojo, kad lietuviai yra kviečiami prisijungti prie kitų „Eurovizijos 2013“ dalyvių ir stebėti konkursą Malmės arenoje esančiame „žaliajame kambaryje“. Vis dėlto kvietimu delegacija nesusigundė – tikino esą tai nebūtų labai patogu.

Vėliau Lietuvos delegacija svarstė stebėti antrąjį konkurso pusfinalį viešbučio kavinėje ar kur netoliese esančiame bare. Tokių šalia A.Pojavio viešbučio – apstu: lietuviai apsistoję pačiame Malmės centre.

Likus kiek daugiau nei valandai iki pusfinalio pradžios A.Pojavis ir visa Lietuvos delegacija vyko į Malmės areną – čia antrojo pusfinalio metu bendravo su BBC žurnalistais.

Nors šis interviu tetruko tris minutes, daug laiko užėmė pasiruošimas jam. Po interviu A.Pojavis traukiniu keliavo namo į viešbutį, tačiau kelionė taip pat užtrunka, tad pamatyti antrojo pusfinalio dalyvių dainininkas taip ir nespėjo.