BBC žurnalistams interviu davęs Andrius Pojavis gavo dovanų batus

Andrius Pojavis davė interviu BBC žurnalistams
Šaltinis: Žmonės
AA

Ketvirtadienio vakarą Malmės arenoje vyko antrasis „Eurovizijos 2013“ pusfinalis. Prieš jį Lietuvos atstovas Andrius Pojavis atvyko į Malmės areną, kur pusfinalio pradžioje davė interviu BBC televizijos žurnalistei.

Apie antrąjį konkurso pusfinalį 15min.lt jau rašė.

Su BBC žurnaliste A.Pojavis susitiko 22 valandą Lietuvos laiku. Jis buvo nuvestas į Malmės areną, nes interviu vyko viduje. A.Pojaviui už nugaros filmuojant interviu matėsi visi arenoje susirinkę žmonės ir scenoje vykstantis koncertas.

Andrius Pojavis davė interviu BBC žurnalistams (15 nuotr.)
+9

Interviu nebuvo ilgas – truko vos tris minutes. Tačiau nuotaikingas ir netikėtas – jo metu A.Pojavis iš BBC gavo dovanų batus. Taip žurnalistė pajuokavo omenyje turėdama A.Pojavio dainos „Something“ žodžius „Because of my shoes I am wearing today, one is called Love, the other is Pain“ (liet. „Tai dėl mano batų, kuriuos aviu šiandien – vienas vardu Meilė, kitas – Skausmas“). Abiem batams žurnalistė suteikė vardus – „Good“ ir „Luck“.

Savo ruožtu A.Pojavis su džiaugsmu priėmė dovaną ir net papozavo. Šie batai jam – dydžiu per dideli, tačiau tinkami dėvėti.

BBC pro akis nepraslydo ir A.Pojavio „antakių akrobatika“ – žurnalistė pastebėjo, kad scenoje jis itin išraiškingai juos judina.

„Visoms Didžiosios Britanijos moterims tai labai patinka. Kur taip išmokai?“ – klausė žurnalistė. „Manau, tą padaryti gali kiekvienas – mokslo čia nereikia“, – atsakė A.Pojavis.

Interviu metu jis tikino laukiantis britės Bonnie Tyler pasirodymo, o žurnalistė išdavė, kad itin mėgsta lietuvių eurovizinį kūrinį.

Skaitykite daugiau