Antroji oda: kaip dėvėti odines kelnes

Paryžiaus mados savaitės viešnios stiliaus detalė / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-17 08:16
... ir nevirsti baikerio mergina? Tarpsezonis (ir kitos dienos, kai karaliauja tipiški lietuviškieji orai) – idealus metas odinėms „apačioms“. Ir pirmiausia – kelnėms: nuo prigludusių siluetų ar įprastų tamprių iki laisvų ir plačių kelnių bei kiulotų.

Pastarosios – irgi ne naujiena didžiajame mados pasaulyje, tačiau populiarieji prekių ženklai ypač nusitvėrė jas šiemet, taigi, greičiausiai jas turės progos pavilkėti kiekviena mados sekėja. Netikėkite, kad tai keblus derinti drabužis, kurį sunku priderinti, jei nesate labai liekna ir aukšta. Labai lieknoms ir aukštoms galėtų tikti net bulvių maišas, o visoms kitoms suformuoti derinį padės mūsų gairės. O tinkamai parinktos plačios kelnės gali net pailginti kojas ir pabrėžti taliją. 

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Avalynė ir kas po ja 

Stilingiausia ir lengviausiai derinama – žemakulnė. Kedai ir sportbačiai, vyriški bateliai su raišteliais ir be, louferiai, brogai, čelsiai ir visi kiti, kurių neidentifikuoja kalbininkai, viską vadinantys tiesiog BATAIS, tačiau puikiai skiria madistės, galinčios susipykti su geriausia drauge, neskiriančia brogų nuo čelsių

Jei vis dėlto norite būti aukštesnė – tegyvuoja karalienė platforma ir masyvūs kulnai.

Jei renkatės labiau prigludusi modelį, palikite spintoje aukštakulnius su platforma. O štai zomšiniai botfortai laisvu aulu – patogu, madinga ir neprimena Julios Roberts aprangos „Gražioje moteryje“. Kojinės – visai ne smulkmena. Drąsioms ir nebijančioms eksperimentuoti bei nesuvaržytoms formaliojo stiliaus – ryškios, gėlėtos, dryžuotos ar blizgios. Tačiau iš esmės oda ir taip labai raiški medžiaga, traukianti akį, todėl jei nesate tikra, be tokio akcento geriau apsieiti. O štai mažos nepastebimos kojinytės, apnuoginančios kulkšnį, – be abejonės, ir visada, – taip.  

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

O ką ant viršaus? 

  • Striukė bomberis – dar neatsibodęs ir nenutrintas žvilgsnių.   
  • Minkštas plonas paltas – tiesus arba oversize modelio. 
  • Lengvai įliemenuotas švarkas ir puspaltis. 
  • Įprastas lietpaltis ar švarkas paltas – tiesiog užsimeskite jį ant pečių. 

Antras sluoksnis

O čia tiks beveik viskas – nuo vyriškų marškinių iki lengvų medvilnės nertinių ir erdvių baltų marškinėlių su mėgstamos roko grupės pavadinimu: riboja ne modelis, riboja – ilgis. Neslėpkime, probleminė odinių drabužių zona  – papilvė, kur net liekniausioms greitai atsiranda nepageidautinų raukšlių. Išeitis – viršus, dengiantis klubus ir šiek tiek daugiau. 

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

O jei total look

Oda nuo galvos iki kojų? Rizikinga, dažnai kritikuojama (kaip tik tokių derinių neapšaukia – nuo baikerio merginos apdaro iki komisarės uniformos). Tačiau turint omeny, jog odiniai deriniai skleidžia itin stiprią ir agresyvią energetiką – štai kur tikrasis galios drabužis! – o gyvenimas ne toks jau paprastas, kodėl nesuvaidinti ir tokio vaidmens?! Tik – patarimas – rinkitės ne blizgią, o matinę odą.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
15min.lt

Temos:

Mada

Naujausi straipsniai