Antroji festivalio „Midsummer Vilnius“ savaitė: iššluoti bilietai į „Pikų damą“ ir Andriaus Mamontovo koncertą

Andrius Mamontovas, Saules Kliošas ir Leonas Somovas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-07-19 13:12
Prieš savaitę prasidėjęs festivalis „Midsummer Vilnius“ visiems, likusiems karštame ir sulėtėjusiame mieste, regis, tapo puikia galimybe leisti vakarus prasmingai ir mėgautis kasdienybę keičiančiomis patirtimis – į šiandien vakare vyksiančią Anželikos Cholinos šokio spektaklio premjerą „Pikų dama“ visos vietos buvo išgraibstytos dar iki festivalio pradžios, nebeliko bilietų į festivalį uždarysiantį Andriaus Mamontovo koncertą, o į likusius antrosios savaitės koncertus liko vos kelios vietos.

„Midsummer Vilnius“ vadovas Valdas Petreikis sako, kad pirmoji festivalio savaitė visiems – tiek „Midsummer Vilnius“ lankytojams, tiek patiems organizatoriams – dovanojo tai, ko visi buvo labai pasiilgę: kokybiškos muzikos, šiltų susitikimų ir kitų įdomių, kasdienybę keičiančiančių patirčių. „Antrąją festivalio savaitę pasitinkame į du renginius jau neturėdami bilietų. Matome, kad mūsų žiūrovai lanko ne tik jiems gerai pažįstamus ir mėgstamus renginius, bet išdrįsta nueiti ten, kur niekada nebuvo. Tuo labiausiai ir noriu pasidžiaugti, o kiekvieną, dar nespėjusį susiplanuoti šios savaitės vakarų, labai raginu tą padaryti“, – tikina jis.

Valdovų rūmų Didysis kiemas / Tautvydo Stukaus nuotr.
Valdovų rūmų Didysis kiemas / Tautvydo Stukaus nuotr.

Antradienį „Midsummer Vilnius“ žiūrovai dar gali suspėti bent trumpam nusikelti už Atlanto, kur festivalio prodiusuotame projekte „TANGO PIAZZOLLA“ viena ryškiausių Lietuvos operos solisčių – Ieva Prudnikovaitė – žymiausiam visų laikų tango kompozitoriui Ástorui Piazzollai, kuris šiemet būtų šventęs gimimo šimtmetį, dedikuos ypatingą programą. Kartu su atlikėja scenoje pasirodys muzikantai bei tango šokėjai, kuriems choreografiją kūrė 2019 metų čempionai Londone ir Pasaulio tango čempionato Buenos Airėse finalistai, tango virtuozai – Brigita ir Carlos Rodriguez.

Andrius Mamontovas / Mariaus Vizbaro nuotr.
Andrius Mamontovas / Mariaus Vizbaro nuotr.

Festivalio trečiadienis skirtas elektroninių skambesių ir „Saulės kliošas“ bei Leono Somovo gerbėjams – į vieną sceną iki šiol kartu nelipę muzikantai visiems, susirinkusiems Valdovų rūmuose, dovanos kokybiškos muzikos vakarą, kuriame skambės ir naujausi grupės kūriniai.

Ištikimiausių „Midsummer Vilnius“ lankytojų bene laukiamiausias festivalio renginys „Opera po žvaigždėmis“, šiemet džiugins dramatinio tenoro Vaido Vyšniausko-Kristiano Benedikto atliekamomis arijomis. Įspūdingame klasikinės muzikos koncerte solistas pasirodys kartu su Modesto Pitrėno diriguojamu Lietuvos kameriniu orkestru.

Bilietus į visus iki liepos 23 d. vyksiančio „Midsummer Vilnius“ festivalio renginius platina www.bilietai.lt. Norintiems apsilankyti festivalio renginiuose galimybių pasas nereikalingas.

 

 

Naujausi straipsniai