Pirmasis „Šok su manimi“ iškritimo vakaras – projektą paliko Diana Dargienė ir Dangius Šalaviejus

Diana Dargienė ir Dangius Šalaviejus / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šeštadienio vakarą visų kraują ir vėl kaitino jau ketvirtasis TV3 šokių projektas Lietuvoje „Šok su manimi“. Antroji projekto laida prasidėjo Vytauto Šapranausko ir Jurgitos Jurkutės rudenišku etiudu apie bulvių rinkimą ir fejerverkų šviesoje ant parketo besiraitančiais šokėjais.

Šis vakaras ypatingas tuo, kad projekte pirmą kartą iškrito viena pora, kuri paliko šokių aikštelę ir pakabino ant sienos puantus. O „Šok su manimi“ dalyvius šį šeštadienį kritikavo ir vertino du senbūviai – komisijos pirmininkas Jurijus Smoriginas bei elegantiškoji Jūratė Norvaišienė. O prie jų prisijungė situacijų komedijos „Motina ir sūnus“ aktorius Vaidotas Martinaitis ir mados žinove prisistatanti Genutė Žalienė.

Pirmieji šioje laidoje pasirodė „Pinup girls“ grupės narė Viktorija Sutkutė su savo partneriu Šarūnu Šiaučiuliu. Pora sušoko labai aistringą rumbą. Kita pora – Kęstutis Baranauskas ir Eglė Straleckaitė – kvikstepo žingsneliu smagiai sukosi pagal Franko Sinatra dainą „Love“.

Milda Štakėnaitė ir Deividas Meškauskas / Gretos Skaraitienės nuotr.

Aktorė Milda Štakėnaitė ir širdžių ėdikas Deividas Meškauskas taip aistringai sušoko rumbą, kad komisijos narys Vaidotas Martinaitis plojo atsistojęs, tačiau Jurijus Smoriginas jų numerį išvadino „dideliu šlamštu“. Anot jo, šokio choreografija buvo itin prasta ir iš karto pažadėjo kitą šeštadienį parodyti rumbą iš didžiosios „R“. Tiesa, iš karto apsidraudė, kad kaip komisijos narys ir jos pirmininkas to padaryti jis negalįs.

„Ventukas“ Juozas Butnorius ir Katerina Voropaj pademonstravo  teatrališką kvikstepą pagal šokių klasika virtusio Benny Goodmano orkestro atliktą „Sing, sing, sing“ muziką. O štai Genutė Žalienė išsijuosusi kritikavo poros kostiumus. Jos mintį pratęsė ir Vaidotas Martinaitis, sakydamas, jog „abu šokėjai – tarsi iš skirtingų multikų“.

Linkėjimai nuo Nikolajaus Baskovo

Galiausiai eilė parodyti per savaitę išmoktus šokius atėjo ir dainininkei Veronikai Gordijevskajai. Su savo šokiu partneriu Mariumi Gaižausku ji pademonstravo rumbą.

Milda Štakėnaitė ir Deividas Meškauskas / Gretos Skaraitienės nuotr.

Tiesa, kaip ir buvo žadėta, moteris gavo linkėjimų iš rusų muzikos pasaulio dievo Nikolajaus Baskovo.

Šis vaizdo žinutėje, skirtoje projekto žiūrovams, išsijuosęs gyrė jaunąją Baltarusijos žvaigždutę. „Lietuvą, balsuok už geriausią projekto dalyve Veroniką Gordijevskaja“, – paskutinį panegirika apipinto sveikinimo sakinį rėkte išrėkė Nikolajus.

Dar penktadienį „Šok su manimi“ organizatoriai anonsavo savo gerąją naujieną – projektas išplaukė į tarptautinius vandenis. Mat paaiškėjo, kad dalyvių pasirodymus stebi tokie muzikos dievai kaip Nikolajus Baskovas, Borisas Moisejevas, Sofija Rotaru ir kitos garsenybės. Šios visame pasaulyje žinomos Rusijos, Baltarusijos ir Ukrainos pop scenos žvaigždės neabejingos čia dalyvaujančiai baltarusių dainininkei Veronikai Gordijevskajai.

„Su Nikolajumi esame geri draugai, kartu dainavome ne viename koncerte. Neslėpsiu – dažnai bendraujame telefonu. Vieno pokalbio metu užsiminiau jam, kad Lietuvoje dalyvauju šokių projekte. Jis neslėpė susižavėjimo ir prisipažino, kad labai norėtų atvykti į tiesioginę projekto transliaciją palaikyti manęs“, – prieš šokius tikino  Veronika.

„Jei ne šeštadienis, Nikolajus būtų atskridęs į „Šok su manimi“ premjerą jau praėjusį šeštadienį. Dieną po debiuto jis man skambino ir klausė, kaip pasirodžiau. Jo nuomonę bus galima išgirsti laidoje“, – pranešė dainininkė.

Mergina sako nenorinti girtis, tačiau yra dainavusi su gruzinų kilmės dainininku Valerijumi Meladze, su Sofija Rotaru, Borisu Moisejevu. „Su jais visais palaikau draugiškus ryšius. Borisas ir Valerijus netrukus atvyks į Lietuvą. Deja, šeštadienis jiems netinkamas laikas dalyvauti transliacijoje, tačiau neabejoju, kad užsuks į mano šokių repeticiją“, – apie pažintis su pasaulinio lygio garsenybėmis kalba „Šok su manimi“ dalyvė ir žada pasidalinti įamžintomis susitikimo akimirkomis.

D.Dargienė ir trys jos kostiumai

Matas Niparavičius ir Ignė Reklaitytė sušoko lėtą rumbą. Rūta Janutienė ir Adomas Norkūnas kvikstepo žingsniu suvaidino dramatišką Raudonkepuraitės ir vilko istoriją. Ši, gaila, nepatiko nei vienam komisijos nariui išskyrus Jūratei Norvaišienei, kuri vienintelė, rodos, vertino šokį, o ne apdarus.

Milda Štakėnaitė ir Deividas Meškauskas / Gretos Skaraitienės nuotr.

Po jos romantišką ir gana seksualią rumbą šoko dainininkė Diana Dargienė su savo šokių partneriu Dangiumi Šalaviejumi. Didžiai komisijos, vėdėjų ir žiūrovų nuostabai ji šokio metu pakeitė net tris sukneles. O štai Diana Martinėlė ir Aristinas Guogis pademonstravo energingo kvikstepo žingsnelius. Tačiau nei vienam komisijos, o ypač Jurijui, nei šokis, nei pati D.Martinėlė nepatiko. Komisijos pirmininkas Dianą net kelis kartus išvadino ne pilno proto dėl aprangos, pasirinktos muzikos ir kitų su šokiu susijusių detalių.

Dainininkė Asta Pilypaitė ir Ligitas Bernatavičius šoko rumbą, kuri taip patiko komisijos nariui Vaidotui, kad šis panoro pašokdinti Astą. Vėliau jis šokiui iškvietė ir Jurgitą Jurkutę. Paskutinioji pora, kaip ir reikėjo manyti, Algis Ramanauskas ir naujoji jo partnerė Ineta Stasiulytė pademonstravo nei rumbą, nei kvikstepą, o... kažką panašaus į baletą. Nors pora ir turėjo šokti rumbą, jų pasirodymas labiau primenė tiesiog šokio interpretciją.

Po pirmojo iškritimo vakaro, bendru komisijos ir žiūrovų balsų rezultatu projektą paliko Diana Dargienė su savo šokių partneriu Dangiumi Šalaviejumi. O Algis Ramanuskas-Greitai ir Ineta Stasiulevičiūtė nors ir buvo vienintelė pora iš komisijos pirmininko gavusi „kuolą“, žiūrovų sprendimu ji užėmė lyderių pozicijas.

Milda Štakėnaitė ir Deividas Meškauskas / Gretos Skaraitienės nuotr.

 

Skaitykite daugiau