Antro vaiko susilaukusi aerobikos trenerė Agnė Bastienė dalijasi nuotrauka, kur matyti efektingi kūno pokyčiai

Agnė Bastienė / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-22 18:58
Aerobikos trenere dirbanti dainininko Deivido Basčio žmona Agnė Bastienė (28) pagimdžiusi antrą sūnų dėl gerokai papilnėjusių kūno formų nepergyveno. Moteris puikiai žinojo, kaip savimi pasirūpinti. Prieš keletą savaičių atvirame interviu patarimus dalijusi moteris dabar gali įrodyti – ji nedaugžodžiauja. Pokyčiai akivaizdūs.

Gruodžio 19 d. muzikiniame projekte „Kelias į žvaigždes 2“ išgarsėjusiam atlikėjui Deividui Basčiui ir jo žmonai, šokėjai ir trenerei Agnei Bastienei gimė sūnus. Pora vaiką pavadino Ajumi.

Agnė, vos pranešusi apie šeimos pagausėjimą sakė:

„Beprotiškai apsidžiaugėme. Pirmasis sūnus didelis ir darosi vis savarankiškesnis berniukas, tad nusprendėme, kad laikas antram vaikeliui.“

Praėjus vos dviems mėnesiams po antro vaiko gimimo Agnė Bastienė šiandien yra įkvėpimas visoms jaunoms mamoms, bijančioms nėštumo metu priaugtų kilogramų. Dar prieš keletą savaičių kalbėdama su portalu Žmonės.lt Agnė tikino, jog kruopščiai juda užsibrėžto tikslo link. Moteris pasakojo apie mitybą ir sportą.

„Mano abu nėštumai panašūs, priaugau gana daug, po 20 kg, bet tikrai neribojau savęs, valgiau, ką norėjau ir daugiau negu įprastai. Bet apetitas praėjo kartu su gimdymu. Dabar kadangi apetitas nedidelis ir maitinu mažylį, stengiuosi valgyti naudingą maistą

Didžiausia problema – noras per greitai atsikratyti svorio, turime turėti kantrybės ir leisti organizmui persitvarkyti. Patarčiau, pradėti nuo intensyvių pasivaikščiojimų lauke, lengvos mankštos namuose ant kilimėlio ir rinktis sveikesnę mitybą. Sportuoti turėtume ne tik dėl grožio, bet ir dėl sveikatos. Dažna moteris po gimdymo turi nugaros problemų, laikysenos pakitimų, todėl tinkami pratimai padės grįžti „į save", – dar visai neseniai kalbėjo Agnė.

Visą gyvenimą profesionaliu sportu užsiiminėjusi moteris nutarė pasidalyti savo figūros pokyčiais. Agnės nuotrauka sulaukė daugumos mamyčių klausimų. Visos domėjosi, kaip jai pavyko. O paslapties čia mažai, Agnė ne kartą atvirai pasakojo, kad svarbiausia yra savęs nealinti, tačiau tvarkingai judėti siekiamybės link.

VISĄ AGNĖS INTERVIU GALITE SKAITYTI ČIA.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai