Vaikams paaugus, Agnė Bilotaitė ruošiasi dalyvauti sunkiausiose pasaulio lenktynėse

Agnė Bilotaitė/Irmanto Gelūno/„ŽMONĖS foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-07 17:14
„Pradžioje kilo klausimas, o kaip aš tą meilę dabar padalinsiu? Atrodo, vienas vaikelis, jam visa meilė yra skiriama, bet, kai gimsta antras vaikas, supranti, kad tos meilės atsiranda dvigubai daugiau“, – taip antrojo sūnaus Beno gimimą prisimena Seimo narė Agnė Bilotaitė.

Šiuo metu Agnės jaunėliui – tik 4 mėnesiai, bet politikė jau grįžo į darbus, dalyvauja Seimo plenariniuose bei komitetų posėdžiuose. Kol Agnė darbe, sūnumi rūpinasi Seimo narės mylimasis verslininkas Gintas Petrus.  „Labai geras tėvas, džiaugiuosi, kad turiu didžiulę pagalbą, jis dalinasi su manimi visais rūpesčiais“, – laidai KK2 prisipažino su verslininku santykius ilgai slėpusi Seimo narė.

Agnė Bilotaitė/LNK nuotr.
Agnė Bilotaitė/LNK nuotr.

Tiesa, greitu metu Agnė su sūneliais Jonu ir Benu kuriam laikui liks viena. Jos mylimasis Gintas ruošiasi didžiuliam gyvenimo iššūkiui – dalyvaus Dakaro ralyje: „Dabar vienai šiame etape, kai vaikai yra tokie maži, nėra lengva. Bet aš išleidžiu ir sakau:  tau yra svarbu, važiuok. Matau, kad žmogus tuo dega“.

Vaikams paaugus ir pati Agnė ruošiasi dalyvauti sunkiausiose pasaulio lenktynėse, šturmano vietoje, šalia savo vyro. Lenktynių patirties Agnė jau turi. Prieš keletą metų su Gintu laimėjo „Africa Eco Race“ lenktynes. Tokioms lenktynėms reikia puikaus fizinio pasiruošimo, todėl Agnė nuolatos sportuoja, palaiko fizine formą ir per tuos kelis mėnesius jau atsikratė šešiolikos per nėštumą priaugtų kilogramų.

Agnės ir Ginto pora turi ir kitų labai svarbių šeimyninių planų – jei vis dar nesusituokę. Ir vestuvės įvyks greičiau, nei Agnė atsidurs per Dakaro kopas skriejančiame automobilyje.

Anksčiau A. Bilotaitė ne kartą yra minėjusi, kad jos šeimoje vyrauja darnus pareigų pasiskirstymas. Su Gintu jie skirstosi pareigomis, ir kai moteris nori grįžti į darbą, tėvystės atostogų išeina vyras.

Seimo narės teigimu, vaikų priežiūra dalintis kartu yra labai svarbu ir būtina. „Didžiausia atsakomybė yra užauginti gerą žmogų. Man tai naujas iššūkis. Motinystė man yra neatsiejama nuo pilnatvės”, – yra pasakojusi Agnė.

Naujausi straipsniai