Antro sūnaus sulaukęs M.P.E.Martynenko vaikams suteikė žmonos pavardę: „Ji turi gražesnę istoriją“

M.P.E.Martynenko su sūnumi Emanueliu ir žmona Aušra / Tomo Juškaičio ir Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Menininkai Marius Povilas Elijas ir Aušra Martynenko gyvena džiugiomis nuotaikomis – balandžio 27-ąją jie susilaukė antro sūnaus. „Aš antrąkart nustembu tuo, kaip gyvybė gali priversti žmogų nuščiūti. Taip ir jaučiuosi nuščiuvęs ir besistebintis“, – portalui Žmonės.lt sako laimingas tėtis.

Kone prieš pat Motinos dieną Aušros ir Mariaus Povilo Elijaus Martynenko namai prisipildė dar daugiau džiaugsmo. Pasak menininko, į namus iš ligoninės kartu su žmona Aušra sugrįžęs antrasis sūnus leido tik darkart įsitikinti, jog laimei tiek ir tereikia. 

„Kai sūnus dar buvo ligoninėje, aš vaikščiojau po namus ir tiesiog šypsodavausi, o kai jis grįžo namo, pasiėmiau tą naujagimį ant rankų ir atrodo, kad viso to gyvenime yra gana. Negalvoji nei apie maistą, nei apie jokius poreikius“, – portalui Žmonės.lt sako M.P.E.Martynenko.

Praėjusių metų rugpjūtį į šį pasaulį atėjęs Mariaus ir Aušros sūnus Emanuelis tapo vyresniuoju broliu. Pasak Mariaus, Emanuelis su jaunėliu broliu susipažino dar jam iki atvyksant į namus. Tiesa, ir namie jį pasitiko su bučiniais.

„Kai brolis gimė, aš Emanueliui parodžiau jo nuotrauką, pasakiau, kad čia tavo brolis. Jis labai įdėmiai žiūrėjo ir atrodė, kad kažką svarsto... bet tada pradėjo juoktis“, – šypsosi Marius. 

„O dabar labai smagu žiūrėti, kaip jie reaguoja vienas į kitą. Iš tiesų, Emanuelis yra išmokęs keletą veiksmų: žino, kad kai sveikiniesi, reikia ištiesti ranką, žino, kad mamai reikia duoti bučinuką. Kai grįžo Aušra su naujagimiu namo, sakiau Emanueliui, kad duotų mamai bučinuką. Jis davė ir mamai, ir broliui“, – apie šiltą brolių susitikimą pasakoja M.P.E.Martynenko.

Naujagimis Rafaelis, brolių Giedraičių susitikimas ir pirmasis bučinys.

Posted by Marius Povilas Elijas Martynenko on 2021 m. balandžio 30 d., penktadienis

Menininkas atskleidžia, kad antrąjį sūnų jiedų su žmona nusprendė pavadinti hebrajų kilmės vardu – Rafaeliu. Marius šypteli – pats vardas kūdikį pasirinko. 

„Kai sužinojome, kad laukiamės antro vaiko, intensyviai ieškojome vardų, vis svarstėme įvairius variantus, bet galiausiai pavargome nuo tų paieškų. Bet praėjus mėnesiui, šis vardas pats atėjo. Nors aš Aušrai gimdymo išvakarėse sakiau, kad jei pamačiusi vaiką persigalvosi, tu turi visišką teisę jį pakeisti“, – atvirauja Marius.

2019-ųjų liepą Aušrą Giedraitytę vedęs Marius Povilas Elijas Martynenko pasakoja, kad abiems sūnums suteikė Giedraičio pavardę.

„Kiekviena šeima, kiekviena pavardė turi daug istorijų, tai vienas iš mano sprendimų motyvų ir buvo tai, jog Giedraičio pavardė turi gražesnę istoriją nei Martynenko“, – mintimis dalijasi jis. 

Marius Povilas Elijas Martynenko ir Aušra Giedraitytė / Tomo Juškaičio nuotrauka

Jau belaukdami antrojo mažylio menininkai su portalu Žmonės.lt dalijosi juos užklupusiomis emocijomis, kai sužinojo, jog šeimą papildys dar vienas berniukas.

„Ne iš karto supratome, jog turėsime antrą vaikelį, Aušrą ėmė kamuoti toks specifinis rytinis blogumas. Manėme, gal dėl streso darbe, neišsimiegojimo, vitaminų trūkumo. Nė vienas nesitikėjome, net domėjomės, kokių čia maisto papildų įsigyti, kad organizmas sustiprėtų.

Na, ir vieną dieną žmona galiausiai sugalvojo atlikti nėštumo testą. Tuo metu aš virtuvėje ploviau indus, kai ji man parodė teigiamą testo rezultatą. Iš pradžių nesuvokiau, kas įvyko, praėjo keletas sekundžių, kol į galvą prisibeldė mintys ir tie rodmenys tapo aiškūs. Netrukus ėmiau juoktis, apėmė toks geras, šiltas jausmas“, – istoriją anksčiau pasakojo M.P.E. Martynenko.

Aušra ir Marius Povilas Elijas Martynenko su sūnumi Emanueliu / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Primename, jog Aušra bei Marius Povilas Elijas Martynenko susituokė 2019-ųjų liepą. Abu tuomet sutarė, kad vestuvės bus kuklios, be pompastikos ir nereikalingų atributų. Šventėje dalyvavo poros artimieji ir draugai.

Tuoktuvių ceremonijai Bernardinų bažnyčią jaunieji pasirinko ne šiaip sau – M.P.E.Martynenko nuo 12 metų yra šios bažnyčios bendruomenės narys. 

Menininkas prisipažino, kad vestuvių planuoti ilgai nereikėjo, o jį patį trikdo daugelis papročių, susijusių su vestuvių iškilmėmis, todėl norėjo, kad šventė būtų itin paprasta.

Marius Povilas Elijas Martynenko (14 nuotr.)
+8
Skaitykite daugiau