Antrąkart susižadėjo „Dauntono Abatijos“ žvaigždė Michelle Dockery

Michelle Dockery ir Jasperas Walleris-Bridge'as / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Britų aktorė Michelle Dockery, geriausiai žinoma iš serialo „Dauntono abatija“, kaip niekad džiaugiasi meile: po trejus metus trukusios draugystės ji susižadėjo su Jasperu Walleriu-Bridge'u.

Aktorė Michelle Dockery ir Jasperas Walleris-Bridge'as džiugią žinią apie savo sužadėtuves paskelbė laikraštyje „The Times“.

„Dauntono abatijos“ žvaigždė su dabartiniu sužadėtiniu susipažino bendrų draugų dėka 2019 m. Jų pirmas viešas pasirodymas įvyko tais pačiais metais Romos kino festivalyje.

J.Walleris-Bridge'as yra britų serialo „Fleabag“ kūrėjos Phoebe Waller-Bridge brolis ir  talentų agentūros „James Grant Group“ kūrybos direktorius. Kadaise jis buvo grupės „One Direction“ nario Louiso Tomlinsono vadovas.

Michelle Dockery ir Jasperas Walleris-Bridge'as / „Vida Press“ nuotr.

M.Dockery ir J.Wallerio-Bridge'o santykių pradžioje naujienų portalo „Daily Mail“ šaltinis minėjo, kad tarp jų viskas vyksta lėtai ir apgalvotai, tačiau jiems labai patinka būti kartu.

„Michelle daug keliauja reklamuodama filmą „Dauntono abatija“, tačiau jie nuolat palaiko ryšį. Jų draugai ir šeimos dėl to labai džiaugiasi. Tai yra taip miela. Jasperas yra šiek tiek jaunesnis už Michelle, bet jis praeityje susitikinėjo su kitomis vyresnėmis moterimis ir atrodo, kad tai jiems tinka. Michele yra žemiška moteris ir pasimatymai su „A“ sąrašo vyrais niekada jos nedomino“, – rašė „Daily Mail“.

Michelle Dockery „Dauntono abatijaoje“ / „Scanpix“ nuotr.
Michelle Dockery ir Jasperas Walleris-Bridge'as / „Vida Press“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Michelle Dockery jau buvo susižadėjusi, bet 2015 m. išgyveno skaudžią netektį – mirė jos sužadėtinis Johnas Dineenas. Jauną, vos 34-erių metų vyrą pasiglemžė itin reta vėžio forma.

„Šeima yra labai dėkinga už paramą ir gerumą, kurio sulaukė, bet maloniai prašo leisti jiems gedėti privačiai“, – sakė Michelle Dockery atstovas spaudai.

Apie ligą sužinojęs viešųjų ryšių specialistas Johnas Dineenas grįžo į gimtuosius namus Airijoje, kad likusį laiką galėtų praleisti su šeima.

Michelle Dockery ir Johnas Dineenas / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.

Dėl darbinių įsipareigojimų Michelle Dockery negalėjo nuolat būti šalia mylimojo, tačiau lankė jį vos ištaikiusi progą. Ji šalia savo sužadėtinio buvo ir tuomet, kai jis mirė.

„Jis buvo toks gražus ir geras jaunas vyras. Labai skaudu matyti, kai jauna pora išskiriama šitokiu būdu, – „People“ cituoja velionį pažinojusią Mary Shields. – Jiems prieš akis dar buvo visas gyvenimas. Tai labai tragiška ir liūdna.“​

Pora kartu buvo nuo 2013 metų rugsėjo. 

Skaitykite daugiau