Antrajame „Granatinės muzikos kovų“ ture jėgas išbandys Šarūnas Petrutis, „D'Mask“ ir Deep Shoq & Kotryna

D'Mask / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-10 09:42
birželio 11 d., muzikos festivalis „Granatos Live“ gerbėjus pakvies į jau antrąsias „Granatinės muzikos kovas“. Jų metu klausytojai patys nuspręs, ką – Šarūną Petrutį, grupę „D'Mask“ ar Deep Shoq ir Kotrynos duetą – nori matyti festivalio „NESCAFÉ“ jaunųjų atlikėjų“ scenoje. Muzikinė kova vyks „Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus“ kiemelyje, atpažįstamam ir „PianoMan Outside“ vardu (Vilniaus g. 41, Vilnius).

Didelio susidomėjimo sulaukusioje pirmojoje „muzikos trikovėje“, vykusioje praėjusį trečiadienį, daugiausia klausytojų simpatijų pelnė grupės „Mood Sellers“ ir „Pilnatys“. Šį trečiadienį dėl vietos „NESCAFÉ“ jaunųjų atlikėjų“ scenoje varžysis vienas perspektyviausių jaunosios kartos indie folk atlikėjų Šarūnas Petrutis, roko, fanko, regio, bliuzo ir šiuolaikinės muzikos stilių elementus savo kūryboje derinantys „D'Mask“ ir alternatyvaus RnB duetas „Deep Shoq & Kortyna“.

Šarūnas Petrutis – poetas, dainų autorius, vienas perspektyviausių jaunosios kartos indie folk atstovų Lietuvoje, praėjusiais metais išleidęs debiutinį albumą „Original Recordings“, kurį kūrėjas įrašė savo namuose. Klausytojams Šarūnas pažįstamas kaip tradicinio amerikietiško skambesio propaguotojas, dėl atliekamos muzikos ir balso lyginamas su klasikiniais Amerikos folk atlikėjais, pavyzdžiui, Bobu Dylanu. 

Šarūnas Petrutis „Original recordings“

Grupė „D'Mask“ – vienu muzikos žanru neapsiribojanti grupė. Jos dainose persipina roko, bliuzo, fanko, regio ir šiuolaikinės muzikos stilių elementai. Jausmingas vokalas, judrus bosas, šiltas gitaros skambesys, erdvės pojūtį kuriantys klavišiniai ir žaismingi būgnų ritmai leidžia muzikantams perteikti nuoširdžiausius jausmus ir išgyvenimus, idėjas. „D'Mask“ dainose vyrauja šiltos romantikos, džiaugsmo emocijos, tarp kurių kiekvienas klausytojas gali rasti tai, kas jam aktualu.

D'Mask „Fantasy World“

Jauna ir talentinga vokalistė Kotryna Janutaitė ir elektroninės muzikos prodiuseris Deep Shoq suvienijo muzikines idėjas bei jėgas ir gerbėjams pristatė jau nemažai populiarumo sulaukusį bendrą projektą „Deep Shoq & Kotryna“. Saviti dueto kūriniai pateikiami abiems atlikėjams priimtiniausia forma – pasaulinėje muzikos rinkoje sparčiai šaknis įleidusio alternatyvaus RnB stiliumi, kurio populiariausių atstovų sąraše rikiuojasi tokie gerai žinomi vardai kaip Frankas Oceanas, Jamesas Blakeas, atlikėja „FKA Twigs“, grupė „London Grammar“ ir kt. 

Deep Shoq & Kotryna „Canvas“

Kiekvienos „Granatinės muzikos kovos“ metu žiūrovai balsuos, kurios dvi grupės ar atlikėjai, jų nuomone, pasirodė geriausiai, jie ir pateks į festivalio „Granatos Live“ „NESCAFÉ“ jaunųjų atlikėjų“ sceną.  Iš viso per „Granatinės muzikos kovas“ bus atrinktos šešios grupės. Septintoji paaiškės atskiro balsavimo socialiniame tinkle „Facebook“ metu.

Rugpjūčio 1–3 d. Rumšiškių muziejaus teritorijoje vyksiančiame muzikos festivalyje „Granatos Live“ bus įrengtos keturios scenos, kuriose pasirodys daugiau nei 30 atlikėjų ir grupių iš užsienio bei Lietuvos. Festivalyje bus galima išgirsti metų sensacija tituluojamą britų grupę „Bastille“, vieną ryškiausių jaunosios kartos žvaigždžių iš Didžiosios Britanijos Johną Newmaną, Lietuvoje labai populiarų gatvės artistą ir atlikėją pasaulyje – australą Dub FX, bene populiariausią latvių duetą „Instrumenti“, geriausią Lietuvos hiphopo grupę „G&G Sindikatas“, elektroninės muzikos „dievus“ – grupes „Golden Parazyth“ ir „Electronic I“, Lietuvos muzikos ateitis „Colours of Bubbles“ ir „Garbanotas Bosistas“ ir dar daugiau atlikėjų ir grupių.

Bilietus į pirmą rugpjūčio savaitgalį Rumšiškėse vyksiantį muzikos festivalį „Granatos Live 2014“ jau galima įsigyti visose BILIETAI LT kasose ir internete.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai