Antrajame „Auksinio balso“ filmavime Jokūbas Bareikis sužibėjo lyg disko karalius

Jokūbas Bareikis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ketvirtadienį LRT televizijoje buvo nufilmuota antroji naujojo „Auksinio balso“ sezono laida. Joje Erica Jennings, Liudas Mikalauskas, Šorena Džaniašvili, Jeronimas Milius, Evelina Sašenko, Jokūbas Bareikis, Girmantė Vaitkutė ir Germanas Skoris atliko disko stiliaus dainas.

Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiemet, dalyvių pasirodymus vertina tradicinis komisijos narių ketvertukas – Zita Kelmickitė, Nomeda Kazlaus, Zbignevas Levickis ir Vytautas Lukočius. Pastarasis savo nuomonę išsakė ne iš komisijos ložės. Muzikas dirigavo dalyviams akomponuojančiam orkestrui.

Antrasis „Auksinio balso“ filmavimas – disko stiliumi (79 nuotr.)
+73
Germanas Skoris / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pirmasis scenoje pasirodė grupės „Perfect Pill“ vokalistas Germanas Skoris, tą vakarą atlikęs legendinių „Queen“ dainą „Don't Stop Me Now“. Energingojo atlikėjo pasirodymą komisijos nariai įvertino neblogai, tačiau ne geriausiai.

„Germanas turi labai puikią sceninę išvaizdą, simpatiškas ir yra drąsus, nes pasirinko tokią žinomą dainą. Tuo metu, kai jūs dainuojate, turi kontroliuoti kaip tariate. Su artikukiacija yra problemėlių“, – vaikinui pastabas išsakė Z.Kelmickaitė. Jos kolegė N.Kazlaus taip pat pastebėjo, kad Germanas turi problemų su balso valdymu. Jam, kaip pavyzdį, operos solistė iškėlė Vaidą Baumilą.

Germanas Skoris / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Jeronimas Milius disko vakarui pasirinko netikėtą jam pačiam įvaizdį. Norėdamas atitikti laidos tematiką, dainininkas taip įsijautė į disko stilių, kad sunku buvo pagalvoti, kad šis atlikėjas yra užkietėjęs roko gerbėjas. „Man tikrai labai patiko, jūs organiškas, organiškai jaučiate muziką, viską darote pakankamai teisingai, tad 10“, – simpatijų Jeronimui neslėpė N.Kazkaus. Jai antrino ir kolega Z.Levickis.

„Rekomenduočiau jums atkreipti dėmesį ir kurtumėte savo interpretaciją. Beje, pasigedau žemesnio registro skambesio jūsų pasirodyme“, – pastebėjo muzikas.  

Germanas Skoris / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Trečioji „Auksinio balso“ scenoje grupės „The Trammps“ dainą „Disco Inferno“ atliko Evelina Sašenko. Sukurti nuotaiką ir šou jai padėjo šokėjų kvintetas.

„Evelina, niekam negalima sakyti, kad čia ne jūsų, galite savo draugei pasipasakoti, bet ne čia. Žodis žvirbliu išskrenda, jaučiu sugrįžta“, – patarimais su atlikėja dalijosi Z.Kelmickaitė, tačiau Evelina pabrėžė, kad yra atvira ir negali to slėpti. „Ne mano tai ir nieka nebus“, – patikino E.Sašenko.

Disko vakare projekto dalyvė Šorena Džaniašvili atliko Donnos Summer dainą „Last Dance“, kuri 1978 gavo „Oskarą“ už geriausią dainą kino filmui. „Gerai ar blogai Šorena pasirodė? Noriu pasitarti su kolegėmis,“ – niekaip neapsisprendė, kaip vertinti dainininkės pasirodymą Z.Levickis. „Išėjai į sceną, pasiryžusi kauti su buliais, kurių čia nebuvo. Gal dėl to likai susikausčiusi ir pikta“, – pastebėjo V.Lukočius.

Germanas Skoris / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Germanas Skoris / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Projekto dalyvė Erica Jennings disko vakare atliko Cheryl Lynn kūrinį „Got To Be Real“. Trumpa tviskančia smėlio spalvos suknelė pasipuošusi Erica sulaukė tik pačių geriausių komisijos vertinimų.

„Ne ne ne, čia ne pats mėgstamiausias mano stilius“, – neslėpė moteris, tačiau komisijos nariai į tai nekreipė dėmesio „Man labai patiko, esu labai patenkintas jūsų pasirodymu, labai stilingai ir gražiai atlikote tokį kūrinį, 10 balų“, – sakė Z.Levickas.

Germanas Skoris / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Grupės „Bee Gees“ kūrinį „Stayin' Alive“ atliko aktorius Jokūbas Bareikis, kuris pademonstravo visiškai jam netikėtą vokalą – aukštą ir cypiantį.

„Jokūbai, jūs nuostabus fantastiškas, mes visi kaifavome nuo to, ką jūs darėte. Jūs – super“, – atsižavėti negalėjo N.Kazlaus. Taip pat aktoriumi žavėjosi ir kiti komisijos nariai. Kiekvieną jų žodį publika palydėdavo ovacijomis ir šūksniais.

Germanas Skoris / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Jaunoji atlikėja Girmantė Vaitkutė ketvirtadienį atliko legendinę Whitney Houston dainą „Wanna Dance With Somebody“.

„Ačiū už labai puikų pasirodymą, man labai patiko šis gyvas pasirodymas. Jūs tame visama karaliene buvote, man buvo smagu klausytis, neišgirdau jokio trūkumo“, – susižavėjęs Girmante kalbėjo Z.Levickis. „Disko jūs tikrai padarėte. Su minusu, bet dešimt“, – pasirodymą įvertino Z.Kelmickaitė.

Operos solisto Liudo Mikalausko pasirodymas buvo nufilmuotas iš anksto, tad projekto žiūrovai ir komisija stebėjo vaizdo įrašą. Lietuviškų dainų popuri atlikęs Liudas pelnė visas komisijos simpatijas ir, žinoma, geriausius balus. „Viskas taip spindėjo, fantastiška“, – gyrė atlikėja Z.Kelmickaitė.

Germanas Skoris / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Skaitykite daugiau