Antradienio horoskopas – spalio 3 d.

Horoskopas / 123rf.com nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Šiandien norėsime plaukti pasroviui ir dažnam tokia būsena padės pasiekti pageidaujamą vietą ar gauti tai, ko užsigeidė. Pasitikėti nuojautomis, palankiai susiklosčiusiomis aplinkybėmis ar žmonėmis, žadančiais aukso kalnus, galima, bet pasitikrinti verta. Tiesa, taip pat šiandien pavyks susitarti dėl lėšų panaudojimo.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Jūsų veiksmų pasekmės šiandien nebus akivaizdžiai regimos, o ir jūs turbūt mažai kam rūpėsite. Todėl neskubėkite, nepasiduokite stresui ir nebūkite savanaudiški. Kitiems ką nors aukodami, atrasite daugiau. Be didelių pastangų darbo vietoje ar namuose būsite pastebėti vyresniųjų ar užimančiųjų aukštesnes pareigas.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Gerai jausitės tarp kolegų, nes turėsite ką savo bendražygiams pasiūlyti. Jus vienys noras išklausyti kitus, suprasti ir padėti. Kai kas padės jums priartėti arčiau savo troškimų. Norėdami rasti savo kūrybos gerbėjų ar atrasti, kaip tapti žinomesniems, pasitelkite savo patirtį, žinias ir ryšius su užsieniečiais.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Darbe blaškysitės į kraštutinumus, nežinodami ką pasirinkti. Savo lūkesčiais nenuklyskite per toli nuo pagrindinių dienos užduočių, o negavę to, apie ką svajojate, verčiau kitiems padėkite, nei skųskitės likimu. Siekiantieji permainų, galinčių papuošti, pagražinti ar atnaujinti namus, sulauks reikiamų priemonių.

TAIP PAT SKAITYKITE: Spalio horoskopas. Atgaiva santykiams ir noras siekti harmonijos

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Šiandien turėsite sunkiai pasiekiamų tikslų. Tačiau norimo rezultato negavę, labai nusivilsite, tačiau taip pat greitai ir vėl kažkuo patikėsite. Norėsite ištrūkti į tolimą kraštą ar kitaip pamiršti niūrią realybę. Galimos intriguojančios pažintys, kurios keis santykius ir požiūrį, atsinaujins seni ryšiai ar užsimegs nauji.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Sunkumus įveiksite, ėmęsi ryžtingų veiksmų. Kitų padedami, perlipsite per savo įpročius ar priklausomybes. Nors jums ir padės žmonės, kuriais verta pasitikėti, tačiau akies krašteliu stebėkite, ar viskas vyksta pagal planą. Pokyčiai ar patobulinimai darbe ir buityje keis jūsų finansinę padėtį.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Viską krausite ant pečių kitiems: savo antrajai pusei, partneriams darbe ar dar kam nors. Taip elgsitės, nes labiau pasitikėsite kitais nei savimi. Popiet visiškai pamiršite save ir stengsitės padaryti viską, kad kiti žmonės gerai jaustųsi. Radę būdų saviraiškai, atsidursite dėmesio centre. Tai keis aplinkinių požiūrį į jus, o jūsų į save.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Darbuotis patiks, nes problemas spręsite kūrybiškai, o įsitraukę į veiklą visa savo esybe, neieškosite malonumų už jo ribų. Tačiau darbo vietoje sklandantis per didelis pasitikėjimas, trukdys priimti teisingus sprendimus. Turėdami planą kam nors padėti taip ir padarykite, nes geri darbai leis atrasti sielos ramybę.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Visais įmanomais būdais sieksite maloniai leisti laiką ir parodyti savo išskirtinumą. Užuot svajoję, susiruošite ką nors realaus nuveikti, pasikliaukite įkvėpimu ir intuicija. Saviraiškos ir džiaugsmo paieškas sėkmingai tęsite, užsimerkdami prieš viską, kas nemalonu. Komandinė veikla įgis naujų atspalvių, jei pasitelksite naują informaciją.

TAIP PAT SKAITYKITE: Svarstyklės – žaviosios Zodiako diplomatės

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Kiek įmanydami sieksite privatumo ir visus aplinkinius ar dienos įvykius vertinsite, pasitikėdami savo patirtimi. Kad ir kur būsite, susikursite erdvę, kurioje saugu ir yra jus palaikančių asmenų. Profesinės pergalės padės užsitarnauti žmonių pagarbą, jei tikslingai panaudosite savo sugebėjimus.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Bendravimui teiksite daug reikšmės, nes taip galėsite pasidalinti tuo, kas sukasi jūsų galvoje. Sukdamiesi naujienų sraute, turėsite ką kitiems papasakoti, tačiau mieliau ignoruosite tiesą, daug ką išgalvodami ir pagražindami. Užteks įtaigos sudominti toli gyvenančius žmones, įtikinti kitus ar juos ko nors išmokyti.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Bus nemažai vilčių, susijusių su pajamomis, vertybėmis ar galimybe pritaikyti savo gabumus. Viskas eisis tinkamai, jei ne vien svajosite, o ir ko nors imsitės. Jūsų dosnumas bus begalinis, kuriuo bet kas galės pasinaudoti. Atsivers keliai ką nors gauti ar sužinoti iš kitų asmenų ir sustiprinti su jais ryšius.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Diena pritaikyta jums, todėl niekam neleisite jumis abejoti. Lengvai rasite kelius į aplinkinių pasitikėjimą, tačiau kažin kodėl patys save apgaudinėsite ir per plačiai atversite savo širdį. Be to, sulauksite ir draugų patarimų. Jie bus naudingi jūsų santykiams, jei ryšitės į tai atsižvelgti.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Skaitykite daugiau