Antradienio horoskopas – spalio 10 d.

Horoskopo ženklai / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-10 06:50
Šiandien įvyks vienas svarbiausių metų įvykių – Jupiteris pereis į Skorpiono ženklą. Nuo šiol galite ruoštis dideliems žaidimams ir sėkmingai jų baigčiai, jei nevengiate perprasti visa ko esmę, nebijote iš esmės keistis ir norite bendradarbiauti. O diena bus judri ir kviečianti bendrauti. Tačiau išsiruošę pasižmonėti, sutiksite ir priešiškai nusiteikusių, turinčių kitokią nuomonę ar kitokių planų žmonių.
Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Dėl pasikeitusios Jupiterio padėties sėkmė lydės rizikuojančius, besiimančius bendrų projektų ir viso to, kas sieja su kitais žmonėmis. Apsisukus metų ratui suprasite, jog tapote kitu žmogumi. Per dieną daug laiko iššvaistysite nereikšmingam bendravimui, o tai patiks ne visiems. Jūsų turimus faktus kažkas lengvai paneigs ir primins nebaigtus darbus.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Jūsų santykiai nuo šiol bus globojami gėrį ir optimizmą nešančios planetos. Daugės ne tik laimės poroje, bet ir darbe, sparčiai plėsis ir jūsų socialiniai ryšiai. Patys pasirūpinkite tuo, ko jums reikia, nesitikėdami malonių iš kitų asmenų. Nuo to priklausys, kaip jausitės visą dieną.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Dėl Jupiterio jūsų kasdienybėje ims daugėti gėrybių, susijusių tiek su įprasta veikla, buitimi ar tuo, kas susiję su sveikata. Tačiau nemanykite, kad viską gausite iškart ir be jokių pastangų. Šiandien jums bus lengva bendrauti, tačiau būsite linkę į kraštutinumus ir negalėsite lengvai susidoroti su savo norais, emocijomis ir susitaikyti su kitų reikalavimais.

TAIP PAT SKAITYKITE: Savaitės horoskopas – spalio 9–15 d.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Kaip susitvarkysite su išaugusiu kūrybiškumu, azartu, romantikos ir pramogų poreikiu, bus matyti vėliau, tačiau ruoškitės, kad viso to gėrio daugės diena iš dienos. Na, o šiandien daryti kokių nors išvadų anksčiau laiko neverta. Jei aplink esantys žmonės ir įvykiai jus vargins, raskite vietelę poilsiu, tačiau tik tuomet, kai susidorosite su kasdienybės našta.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Jupiteris nuo šiandien apsistojo jūsų namų ir šeimos srityse, taigi kažko – norų, žmonių, galimybių ar įvykių – juose tikrai padaugės. Jums teliks su tuo pagausėjimu garbingai susitvarkyti. Šiandien mėgausitės kolegų ar bičiulių draugija. Rinkitės paviršutinišką bendravimą ir keiskitės įvairiausio plauko naujienomis, be to, imkitės atsakomybės už tai, kas jums brangu.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Nuo šiol daugės žinių ir naujienų, pokalbių ir susitikimų, išvykų ir pažinčių. Tačiau jums reikės būti aktyviems ir mikliai gaudyti palankias progas išmokti, pažinti, susitikti, pasidalinti. Šiandien profesinės ambicijos jus užvaldys ir savimeilei paglostyti pakaks reikalingų žodžių, žinių ir įgūdžių, o dar būsite nusiteikę išplėšti pergalių ir stabdomi namiškių.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Labiau pasitikėti savimi, pritaikyti savo gabumus ir dėl to uždirbti jums seksis vis labiau, nes nuo šiol tai daryti padės ir Jupiteris. Norėsite mokytis iš kitų ir patys kitus mokyti, rasite įtikinamų žodžių ir frazių, padedančių įgyti sekėjų. Bet išlįs visokios klaidos ar nuoskaudos, o planuoti susitikimai gali neįvykti.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Nuo šiandien jums prasideda asmeninių galimybių laikas, kurio geriau nepramiegoti. Verta žinoti, kad turėsite lygiai tiek, kiek iki šiol pasistengėte ir kiek ketinate atsiveriančiomis progomis pasinaudoti. Šiandien radę būdų kaip tinkamai suvienyti jėgas su kitais, nuveiksite daug, tačiau dienai baigiantis stokosite kažko svarbaus.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Pasiruošusiems pabūti kitų šešėlyje ir padėti kitiems ar net pasiaukoti Jupiteris bus dosnus. Savo vidumi sustiprėsite, jei nesivaikysite išorinės sėkmės. Šiandien būsite puikūs partneriai, kuriems sekasi gerai atstovauti komandai. Tačiau užplauks ir nepasitikėjimo kitais žmonėmis debesis ar noras iš jų kažko pareikalauti.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Jupiteris nuo šiandien sparčiai plės jūsų bičiulių ratą ir padės jums išsiskirti iš minios, jei nesilaikysite įsikibę į tai, kas jums įprasta ir patikrinta. Tapti kitokiais dėl savo pačių gerovės – štai, kas svarbu. Darbštumu šį antradienį pranoksite patys save, tačiau turėsite įveikti vieną slenkstį, regis, susijusį su jūsų praeitimi.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Jupiteris nuo šiol į jūsų gyvenimą lyg koks aitvaras neš profesines galimybes, kurias reikės čiupti nedvejojant. O jei lauksite, kas nors kitas pagriebs jums skirtą pagarbą ir pripažinimą. Diena apdovanos mažais džiaugsmais dažniausiai gerų žinių ir smagių pokalbių pavidalu. Ūpas kris dėl draugų nenoro jūsų suprasti ar kartu pasidžiaugti.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Tolimos kelionės, žmonės, atvykę iš toli, žinios, kurias seniai troškote pagilinti ir visa, kas plečia jūsų esamo pasaulio ribas, bus dar labiau praplėsta. Nuotykių patirti dar suspėsite, na, o šiandien, gavę papildomą kiekį šeimos rūpesčių, nenuleiskite rankų. Aptarkite tai, kas aktualu, ir uoliai susidorokite su profesiniais iššūkiais.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje

Ji24.lt

Naujausi straipsniai