Antradienio horoskopas – rugsėjo 27 d.

„Šiandien yra Jūsų diena“ / „Fotolia“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-27 06:00
„Šiandien svarbu bus nepersistengti demonstruojant savo asmenybę, kadangi taip galite suerzinti, atstumti kitus žmones ir atimti iš savęs dalį sėkmės. Pasistenkite kuo mažiau kalbėti apie save, daugiau dėmesio skirkite kitiems“, – sako astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien jums visų svarbiausia bus kitus nustebinti kažkuo unikaliu, ką tik jūs vieni galite pasiūlyti. Regis, tai bus jūsų gerai praleisto šios dienos laiko ir jūsų asmeninės saviraiškos būdas. Be to, jūsų ženklo valdovė pakeis ženklą, sustiprindama jūsų susitelkimą, įgyvendinant ambicingiausius jūsų sumanymus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien, norėdami užtikrinti, kad dienos privalumai nepraeitų pro šalį, pasirūpinkite kai kuriomis asmeninio gyvenimo smulkmenomis, kurios paprastai lieka be jūsų dėmesio. Tiesa, tam reikės stebėti, kaip į jūsų veiksmus reaguoja kiti asmenys. Marsas įsikuria žemės ženkle, todėl ieškokite konkrečių priemonių norėdami pažinti dar nepažinta.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien būsite kiek priklausomi nuo to, kokios naujienos ar žinios pasieks jūsų ausis. Galimas daiktas, kai kurias jų praneš jūsų draugai ar komandos nariai, versdami jus keisti kryptį. Veiksmo planeta nuo šios dienos Ožiaragio ženkle, dėl ko negalėsite likti abejingi tam, kas jus sieja su kitais žmonėmis.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jums žūtbūt reikės pasipildyti savo piniginę ar ką nors vertinga įgyti ir, be abejo, apie tai kitiems pasigirti. Tam gali tekti išradingai panaudoti labai keistas aplinkybes savo darbo vietoje. Tiesa, Marsas įsiveržė į jūsų partnerystės sritį, o tai rimta priežastis pakovoti už savo santykius ir aktyviai reikštis visuomenėje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kiek dienų per gyvenimą praleidžiame sėdėdami, sportuodami, mylėdamiesi?

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien būsite verti dėmesio, pagarbos žodžių ir visokiausių komplimentų. Tačiau tai ne priežastis pamiršti kitus žmones. Pagirdami juos už mažas pergales ar atradę kitų priežasčių išsakyti komplimentus, atversite visas reikalingas duris. Marso kelionės Ožiaragio ženklu pageidavimas – jūsų uolus darbas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien, kai jūsų norai mažai kam rūpės, jūs atrasite keistokų priemonių kitus sudominti, įtikinti juos jums kai ką atskleisti ar su jumis kažkuo pasidalinti. Tiesa, jūsų darbo vaisiai kol kas tegul noksta, o jūs girkite kitų pastangas. Be to, Marsui pakeitus ženklą, sustiprės jūsų noras pakovoti už tai, kas džiugina jus, ir tai, ką jūs esate sukūrę.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jums užsitarnauti bendražygių palankumą ir išgirsti jų komplimentų bus lengviau nei kitomis dienomis. O pakitusios aplinkybės komandoje gali reikšti tai, kad ją papildė koks nors naujas narys. Marsas pereina į Ožiaragio ženklą, sutelkdamas jūsų energiją į namus ir jūsų šeimos gerovę.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kada sodinti tulpes ir kitus svogūninius augalus?

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien seksis tiems, kurie žino, jog jų tikslai patys svarbiausi. Ir to nusistatymo nekeis net netikėtai pakitus aplinkybėms darbo vietoje ar kokioje kasdieniškoje situacijoje. Šypsena ir tikėjimas tuo, ką darote, padės pasiekti tikslus. O Marsas Ožiaragio ženkle suaktyvins jūsų bendravimą ir žinių įsisavinimą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien atkreipsite kitų dėmesį į save pažiūromis ar erudicija. Tokiu būdu lyg magnetas link savęs trauksite kitus žmones, skatindami juos sekti jūsų pėdomis. Marsas palieka jūsų ženklą, dėl ko jums nuo šiol bus svarbiausia pakovoti už tai, ką jūs vertinate. O kai taip elgsitės, ir šio to vertinga atsiras jūsų gyvenime.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien ką nors pakeitę nesigailėsite. Ypač pravartu surizikuoti dėl permainų, kurioms jus paskatins jūsų šeimos nariai. Kai kažkuri jūsų gyvenimo kertė iš esmes pasikeis, jums dar visai ne pro šalį būtų išnaudoti Marso jūsų ženkle stiprybes. O kaipgi kitaip, kai kiekvienas jūsų krustelėjimas pastebimas!

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien pagyrę tuos, kurie šalia, ir jam ar jai pasitikėjimo įkvėpsite, ir sau situaciją pagerinsite. O netikėta pažintis gali kažkokius jūsų santykius pakreipti visiškai netikėta linkme. Marsas gretimame Ožiaragio ženkle bus priežastis atsiriboti, atidėti kai kuriuos planus ir pakovoti už savo sielos ramybę.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien nereikės jums priminti, kad jūsų kiekvienas veiksmas jums atneša ką nors vertinga. Skirtumas vienas – dabar reikia išnaudoti tas savo savybes ir įgūdžius, kurie šiek tiek neįprasti. Veiksmo planeta jūsų bičiulystės srityje, todėl savo energijos nuo šiol daugiausia panaudosite draugams ir komandiniams tikslams.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai