Antradienio horoskopas – rugsėjo 26 d.

Rudens peizažas
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Vedami pirmyn noro patirti nuotykių, atrasime šį tą įdomaus toliau nuo ten, kur esame. Nesiliausime dėti šapelį prie šapelio, kad užimtume kuo didesnę teritoriją reikalingai patirčiai įgyti. Ne visiems tos pastangos bus suprantamos ar priimtinos ir ne visuomet neš naudą, tačiau entuziazmui užgesti neleisime.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Ryte stipriai užsigriebę, daug darbų prisikrovę, visą dieną turėsite su jais tvarkytis, net jei galiausiai jos neatrodys vertos jūsų dėmesio. Be to, būsite linkę į visas puses dalinti patarimus, visiškai nekreipdami dėmesio į tai, ar jie kitiems bent kiek reikalingi. Dėl to jūsų entuziazmas nė kiek neblės.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Įsitraukę į visokias bendras veiklas, negalėsite atsiriboti. Nuotykių dvasia jums bus nesvetima, o azartas ir konkurencija ims viršų. Nors tai šiek tiek atitolins jus nuo tų, su kuriais reiktų bendradarbiauti, bet nesustabdys. Beje, išnaudokite galimybę ko nors atsisakyti dėl ko nors naujo ir nepatirto.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Veltui sugaišę šiek tiek laiko menkoms naminėms užduotėlėms, vėliau rinksitės tuos, su kuriais jauku ir saugu, iš kurių galima pasimokyti ir gauti patarimą. Bus gera atsiremti į artimo žmogaus ar kito svarbaus asmens petį. Net jei kartais gausite pastabų, kad jam ar jai suteikiate per daug įgaliojimų, tai ignoruokite.

TAIP PAT SKAITYKITE: 10 klausimų, kuriuos reikėtų užduoti sau kasdien

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Atsiras šiek tiek užduočių, į kurias su entuziazmu kibsite. Tačiau gerokai pavargsite, bandydami viską suspėti ir dar kur nors nuvykti, pasišnekučiuoti ir kai ką sužinoti. Be kasdienės veiklos, dėmesio gali pareikalauti jūsų ar artimųjų sveikata, buitis ar augintiniai, kuo skubėsite nedelsiant pasirūpinti.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Būsite pametę galvas dėl džiaugsmo ir viso, kas jį teikia. Įspūdžių paieškos pinsis su noru ką nors gauti ar ką nors pralenkti, parodant, kad kažkokiu būdu esate pranašesnis už kitus. Nieko nepešę, suksite ten, kur sklis optimistinės nuotaikos, poreikis patirti teigiamų emocijų, azarto ir kuo geriau save išreikšti.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Ieškosite nuošalesnių vietų tam, kad galėtumėte efektyviau įvykdyti savo planus ir jaustis netrikdomi visokių aplinkybių. Deja, tam tikrų dienos pradžioje pasiūlytų iniciatyvų jūsų šeimos nariai nesupras, o tai gali supriešinti ar sukelti neigiamų emocijų pliūpsnį. Visus gaisrus bus lengva užgesinti pasitelkus optimizmą.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Nelengvai apsispręsite, ką rinktis: susidėlioti vidinius prioritetus ar suspėti kuo daugiau vietų aplankyti, žmonių sutikti ar ką nors nauja sužinoti. Viską suderinę, laimėsite svarbiausią dienos mūšį. Dieną pratęsite su entuziazmu bendraudami, viskuo domėdamiesi ir tuo, ką sužinojote, dalindamiesi.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Viską darysite, kad pastiprintumėte savo pozicijas ir pakeltumėte savo vertės kartelę. Deja, ryte įtikinti draugus ar kolegas, kad esate šio to verti, bus nelengva. O vėliau kuo dosnesni, optimistiškesni bei savimi tikintys būsite, tuo jums dažniau užsidegs žalia šviesa ir prasiplės galimybės.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Ryte turėsite darbų, kurie gali kirstis su jūsų tikraisiais norais. Vos juos įvykdę ar kitaip jų atsikratę, dideliais žingsniais keliausite per dieną, skatindami nusiminusius nusišypsoti, o nusivylusius – pakilti ir eiti pirmyn. Matydami jūsų optimizmą, pasitikėjimą savimi ir entuziazmą, niekas nedrįs jums prieštarauti.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Pasistengsite įsikurti taip, kad rastumėte sau kuo atokesnę vietelę, kurioje auginsite savo lūkesčius. Jūsų pamokymai mažai kam rūpės, net jei išties būtų naudingi, o kitų žmonių raginimai atsitrenks į jūsų abejingumą. Tačiau kažin ar labai imsite į galvą tai, kad ne visi supranta jūsų elgesio motyvus.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Lengvai visiems, kam reikės, įrodysite, kad sugebate būti tobuli komandos nariai ar net lyderiai, sugebantys laiku rasti tinkamą patarimą ar pasiūlyti geriausią sprendimą. Vis dėlto visokie pasiūlymai gali trikdyti jūsų komandines veiklas ar asmenines iniciatyvas.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Išsirinkite vieną iš daugybės tikslų ir nesiblaškydami link jo visą dieną keliaukite. Tiesa, konkurencijos, kurią sukels kitų žmonių noras kai ką atlikti geriau už jus ar ką nors įrodyti, išvengti nepavyks. Darbo vietoje iš kitų mokysitės ar patys kitiems kelią rodysite patarinėdami, kaip be klaidų juo keliauti.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Skaitykite daugiau