Antradienio horoskopas – rugsėjo 19 d.

Horoskopas / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-18 22:30
Norėdami, kad viskas būtų tobula, nepatikliu žvilgsniu žiūrėsime į visus, kurie ką nors darys ne visai taip, kaip mums atrodo teisinga. Tokiu būdu neišvengsime ir vienos kitos pamokančios gaidelės. Didelė galimybė, kad mūsų pastebėjimai ir pamokymai bus atstumti kaip netinkami ar kaip išsakyti ne laiku ir ne vietoje.
Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Visą dieną būsite paskendę kasdienėse smulkmenose, jas kelsite aukščiau už visa kita, ką paprastai vertinate. Tiesa, net ir su tokiu požiūriu nevengsite ką nors savaip sureguliuoti. Ir nors kartkartėmis tobuliems jūsų siekiams trukdys žinių, entuziazmo ar pasitikėjimo savimi stoka, tai nebus neįveikiama.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Galite tikėtis giedrų įspūdžių, pristatydami savo kūrybinius projektus, gerindami gyvenimo sąlygas atžaloms ar kitaip rūpindamiesi maloniąja gyvenimo puse. Nors per dieną rasite ne vieną priežastį kitus pakritikuoti ir pamokyti gyvenimo tiesų, ir savikritiškumo nestokosite. Dieną pabaigsite nesulaukę jums reikalingo palaikymo.

TAIP PAT SKAITYKITE: 10 sėkmingų žmonių savybių. Pasitikrinkite, ar tokie esate

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Jums geriausia bus ta veikla, kuria užsiimsite savo privačioje erdvėje ar kuri bus skirta artimiesiems. Pastiprinimas atskubės, tačiau kiek kita forma, nei jūs galėjote tikėtis, ir pasiūlys keletą palankių pertvarkų. Vakare normalu kaip reikiant sunerimti ar suglumti dėl antrosios pusės abejingumo ar nepelnytos kritikos.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Leisitės į informacijos paieškas ir noriai ja dalinsitės, daug bendraudami ir ne mažiau smalsaudami. Praverstų įsiklausyti į savo partnerius, kurių rekomendacijos padės jums įgyti pasitikėjimo ar įžiūrėti reikalingų gairių. Galiausiai susidursite su kiek sunkesnėmis užduotimis, nei buvote numatę dienos pabaigai.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Motyvuoti gauti, įgyti, turėti, keliausite ten, kur manysite galėsią rasti pageidaujamas gėrybes. Kolegos jums ne tik pritars ar pakonsultuos, bet ir pasiūlys ką pakeisti, kad dirbtumėte efektyviau. Vakare užsigeidę ką nors gauti, turėsite nukabinti nosį ar susitaikyti su netikėtomis išlaidomis visai ne tam, ko patys norėjote.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Būkite užtikrinti dėl to, ką darote, išlikdami kuklūs, nuoseklūs, smulkmeniški ir laikydamiesi dienos planų. Elgdamiesi taip, kaip jums atrodo tinkama, padėsite kitiems atrasti tinkamą ritmą ir pažadinsite savo kūrybiškumą. Tiesa, vakare kai ko teks atsisakyti dėl šeimos narių, o ne tikėtis, kad jie atsižvelgs į jus.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Tyliai ir niekam nelendant į akis jums pavyks sutvarkyti keletą asmeninių reikaliukų, ypač tų, kurie pastaruoju metu buvo lyg ir pakibę ore. Jei dar ištaikysite keletą valandžiukių poilsiui, bus puiku. Tačiau tam dienos pabaigoje gali sutrukdyti visokios nemalonios šnekos, nepatrauklios išvykos ar netikę susitikimai.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Lengvai perkąsite komandinio darbo taisykles ir nuoširdžiai laikysitės instrukcijų. Bus gera siekti bendrų tikslų, ypač gavus reikiamą informaciją. Dienos pabaigoje labiau norėsite pasitraukti iš komandos, nes pritrūksite kažkokių reikalingų komponentų, būtinų efektyviam darbui ar smagiam laisvalaikiui.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Šiandien lengvai derinsite tai, kas jums patinka, su tuo, kas privaloma. Laikydamiesi grafiko ar nurodymų, atskleisite tuos savo gebėjimus, kurie jums padeda siekti geresnio rezultato. Matydami, kad sekasi, daug iš savęs reikalausite ir užsikrausite pernelyg daug atsakomybės. Stebėkite, kad tai jūsų neišvargintų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Sustabdykite akimirką! Tai būtina!

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Kuo šiandien labiau tikėsite savimi, plėsite akiratį ir kuo plačiau užsigriebsite, tuo labiau praplėsite savo įtakos sferas. Kas kitiems neišsprendžiama, jums bus vieni niekai. Imdami vairą į rankas, pajusite, kad gerai kontroliuojate situaciją ir darote kitiems įtaką. Nesugadinkite vakaro nykiais prisiminimais ar savigrauža.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Leiskite kitiems dalyvauti jūsų sumanymų įgyvendinime, junkitės prie jų pasiūlymų ar priimkite tai, kas jums siūloma. Kai ką reikšmingo išsiaiškinę, sugebėsite išspręsti įsisenėjusias problemas ir peržengti kokioje nors srityje į kitą etapą. Tiesa, vakare lengva bus pasijusti nereikalingiems tarp draugų ar nesuprasti, ko jie iš jūsų nori.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Norėdami išplaukti į jums palankų krantą, šiandien susiraskite žmonių, kuriais galėtumėte pasikliauti ir tinkamu metu atsiremti. Vėliau bendražygiai turės įtakos svarbiems pokyčiams, koreguojantiems jūsų socialinio gyvenimo kokybę. Vakare darbo krūvis gali pasirodyti kiek per sunkus, todėl nepasilikite visko vien sau.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai