Antradienio horoskopas – kovo 28 d.

Jaunatis
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Ankstyvą rytą įvyko jaunatis Avino ženkle. Ši jaunatis kupina polėkio ir noro veikti, tačiau ji atneš daugiau nekantravimo ir trypčiojimo vietoje nei konkrečių rezultatų. Tiesa, jei nepavyks greitai sugauti laimikio, nenuleiskite rankų. Svarbiau bus gerinti santykius ir vengti to, kas trukdys siekti materialinės gerovės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ši jaunatis jūsų ženkle paskatins, nusimetus praeities naštą, veikti savo nuožiūra ir daugiau daryti dėl savęs. Svarbu einant link tikslo ir kai kuriose srityse tampant nauju žmogumi, tikėti savimi ir tuo, kuo jus apdovanojo gamta. Kurkite įvaizdį paprastomis konkrečiomis priemonėmis, atsisakydami to, kas tam trukdo.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jaunatis gretimame ženkle jus skatins dalinti save kitiems, dažnai pamirštant save ir savo poreikius. Radę galimybių savanoriauti ar priežasčių, dėl kurių turėtumėte sau atleisti, žmonių, su kuriais privalu susitaikyti, ir asmenų, kuriems būtina padėti, numatykite būsimų veiksmų planą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dėl jaunaties Avine privalu kurti komandinius planus ir susirasti naujų draugų. Tačiau visų pirma reikia pataisyti savo, kaip komandos nario ar jos lyderio, įvaizdį. Tam gali tekti atlikti ne visai malonius namų darbus, susitaikyti su tais, kurie brangūs, ir išsiskirti su tais, kurie nereikalingi.

TAIP PAT SKAITYKITE: Įspūdingi skaičiai apie žmogaus kūną

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jaunatis karjeros srityje suteiks ryžto stiprinti savo autoritetą ir siekti trokštamos viršūnės. Tam geriausia terpė jūsų komanda, draugai ir bendražygiai. Tiesa, ne viskas lengva ir nerūpestinga. Startui ruoškitės tik tuomet, kai užtaisysite spragas, likusias po ankstesnių projektų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jaunatis ugnies ženkle jums bus tiesioginis ar netiesioginis kvietimas leistis į kelionę. Visai nesvarbu, ar keliausite iš tiesų ar kitais būdais plėsite savo akiratį. Labai tikėtina, kad tai nutiks darbe. Būsite pakviesti ar nublokšti ten, kur jau buvote, priversti pasikartoti tai, ką mokėjote, ar kitaip suraišioti nutrūkusius galus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jaunatis Avino ženkle jus paskatins bristi giliai, siekiant atsinaujinti. Tolima kelionė, studijos ar knygos padės sutelkti jėgas tam, kad prieš jus atsivertų naujos galimybės. Šiame procese būtinai dalyvaus kiti žmonės, siūlantys pagalbą. Neatstumkite jos, bet pripažinkite, kad kartu esate stipresni.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ankstį rytą įvykusi jaunatis svarbi jūsų santykiams, kuriuos dabar būtina atnaujinti. Tai pasiekti galėsite bendradarbiaudami ir dalindamiesi resursais. Bet to neužteks. Reikės suprasti ir pripažinti, kokios priežastys iki šiol jums trukdė kurti darnius ir sėkmingus santykius. Jei kuriate naujus, įsitikinkite, kad ankstesni visiškai užbaigti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Dėl jaunaties kils noras imtis veiksmų gerinti sveikatą, efektyviau atlikti darbus ir siekti tobulų santykių su kolegomis. Tam nepakaks numatyti naujo darbų plano, pasirinkti tinkamą dietą ar mankštos programą. Pirmiausia reikia panaikinti tai, kas trukdė gerai jaustis, sklandžiai dirbti ir puikiai sutarti bei priimti parnerių palaikymą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Mėnulio jaunatis kviečia jus patirti daugiau džiaugsmo, skirti daugiau laiko atžaloms ir kūrybiškai atsiskleisti. Visų pirma, tam labai svarbu tapti lyderiais, į kuriuos, pavyzdžiui, jūsų vaikai ar sekėjai norės lygiuotis. Antra, derėtų atmesti tas priemones, kurios trukdė vienu metu būti ir produktyviems, ir žaismingiems.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gėlių horoskopas

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jaunatis jūsų žvilgsnį nukreips į namus ir į šeimą. Įsitikinkite, kad šeimos vairas jūsų rankose. Prieš kurdami naują šeimos gyvenimo strategiją ir imdamiesi pokyčių, patenkinančių ne tik jūsų, bet ir šeimos narių poreikius, įsitikinkite, kad tinkamai tam pasiruošėte. Namų grožis ir jaukumas turi būti pirmoje vietoje.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jaunatis paskatins jus daugiau bendrauti, mokytis ir keliauti. Planuoti šiose srityse pokyčius galite nedelsdami, tačiau įsitikinkite, ar neužmiršote kai ko gražaus pasakyti šalia esantiesiems. O gal yra dalykų, kuriuos privalu išmokti ir pasikartoti? Jei tai jau padarėte, numatykite būsimus žingsnius.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jaunas Mėnulis Avino ženkle – ženklas prisiminti savąją vertę ir priminti tai kitiems. Tam gali būti įvairių būdų, tačiau visai ne pro šalį priimti kaimynų ar giminaičių pagalbą. Galite kurti finansinės gerovės planą ir pasistengti gauti tai, ko vis nepavykdavo, be to, rasti naują būdą savo talentams pritaikyti ar įsigyti kai ką vertinga.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Skaitykite daugiau