Antradienio horoskopas – kovo 14 d.

Karklo šakelė. / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Diena išauš Merkurijui viešint Avino ženkle, o tai geras ženklas tiems, kuriems pabodo neaiškūs ir nežinia kur vedantys pokalbiai bei painiava mintyse – nuo šiol bus galima viską išsakyti tiksliai ir aiškiai. Tiesa, šiandien derėtų atsižvelgti ir į tuos, kurie šalia. Jie tikrai žinos kaip už tai atsidėkoti.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Merkurijus įsikūrė jūsų ženkle, taigi metas kalbėti. Regis, dažniausiai išsakysite savo nuomonę ir kalbėsite apie save. Vadovai ar jūsų profesinės ambicijos primins, kad nėra laiko žvalgytis į šalis, laukiant pritarimo. Kiek šitame žaidime turėsite diplomatijos – tiek laimingi dienai baigiantis jausitės. Ne vieni, o su svarbiausiu jums žmogumi.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Netausosite savęs, jei galite iš širdies pasidarbuoti, patalkinti kolegoms ar pasirūpinti darbo vietos mikroklimatu. Harmonijos mažės dėl siūlančiųjų savo nuomonę ar pamokymus. Marios veiklos jums leis tai be trikdžių ignoruoti. Merkurijus įsikūrė gretimame ženkle, dėl to dažniau leisitės į apmąstymus ir ieškosite atleidimo žodžių.

DvyniaiDvyniai

(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savo mintis nuo šiol lengva bus pateikti bendražygiams, o draugai noriai jūsų klausysis. Šiandien rasite kuo pasidžiaugti ir kitus pradžiuginti, tačiau ar jie tikrai džiaugsis – nežinia. Galbūt pabandys jums įteigti, jog dėl kažko suklydote ir turite rinktis kitą kelią. Vakare netrūks džiaugsmo ir kūrybiškumo.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Merkurijus Avine ir jūsų karjeros srityje, todėl kalbėkite apie savo tikslus ir neprašausite. O šiandien saugosite savo asmeninį pasaulį nuo visko, kas gali jam pakenkti. Deja, ne visiškai sėkmingai. Atsiras reikalaujančiųjų viso jūsų dėmesio. Finišuosite mėgaudamiesi šeimynine ramybe ir darna.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Merkurijus Ugnies ženkle ves jus gilinti savo žinias ir ginčytis dėl to, ką išmanote ir kuo tikite. Šį antradienį visur suspėti bus be galo svarbu, tačiau kuo daugiau bendrausite, tuo daugiau užduočių ant savo pečių užsikrausite. O tuomet jau negalėsite užsiimti vien tuo, kas malonu. Kita vertus, bus kas vėlų vakarą tai kompensuoja.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Merkurijus pakeitė ženklą, todėl dažnėjančios iki šiol jums uždraustos temos neturėtų stebinti. Priešingai, būsite nesustabdomi, jei norėsite sužinoti kitų paslaptis. Šiandien išlaidų ar bent temų apie pirkinius bus apsčiai. Regis, rūpės ką nors įsigyti, kad įtiktumėte savo mylimiausiems ir vakare dėl to pasijustumėte ypatingi.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip gražinasi Avinai, Mergelės ir Dvyniai...

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Merkurijus santykių srityje, todėl paklausyti kitų žmonių ir tai, ką išgirsite, panaudoti savo ryšiams stiprinti, būtų išmintinga. Tiesa, tai netrukdys šiandien atkreipti kitų žmonių žvilgsnius ir pasiūlyti jiems savas taisyklės. Deja, jų nepaisys namiškiai, o į tai nereaguoti negalėsite. Laimei, vakare atgausite savo tikrąsias galias.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien darbo vietoje bus sunku išlaikyti liežuvį už dantų, nenutilsite, kol kažko savo kolegoms neįrodysite. Beje, pageidausite veikti kiek pasislėpę, tačiau gausite nemažą kalną klausimų ar siūlymų kur nors dalyvauti. Aukso vidurio paieškoję, vakare galėsite mėgautis vidine harmonija.

DAUGIAU APIE TAI SKAITYKITE: 8 tabu darbo aplinkoje

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Merkurijus Ugnies ženkle talkins jums kalbantis su vaikais, mylimaisiais ar užsiimant kūryba. Beje, šiandien jūsų diplomatinių galių prireiks darbe bendraujant su kolegomis, ypač, jei kiltų koks nesusipratimas dėl pinigų ar sunkumų, panaudojant įgūdžius. Tai nesutrukdys vakare įsitikinti, jog turite tikrų draugų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Namuose šiandien turėsite apie ką pasikalbėti, o minčių į vatą nevyniosite. Beje, visą dieną būsite ambicingi darbuotojai. Jums sektųsi dar geriau, jei ne tik į savo tikslus žvalgytumėtės, o ir į tuos, kurie šalia, atsižvelgtumėte. Stebėkite, ar savo elgesiu kitų neapsunkinate. Vakare būsite nustebinti savo pasiekimų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jūsų laukia daugybė tiesmukiškų pokalbių, aiškių žinių ir nemažiau susitikimų su gyvenančiais netoliese. Turėsite galių kitus sudominti, įkvėpti ir pažadinti jų viltis, tačiau nežinia, ar tam kojos nepakiš praeities nuoskaudos ir baimės. Kuo daugiau optimizmo aplink paskleisite, tuo daugiau vakare jo jums sugrįš.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jūsų mintys kryps link vertybių. Mąstykite apie tai, ką norite turėti, ir jums pavyks savo mintis materializuoti, o gabumus įdarbinti. Beje, šiandien pasirinkimų nedaug ir apie tai jums primins asmenys, su kuriais kartu leisite laiką. Kita vertus, bus kas apdovanoja, neprašydami padėkos.

Horoskopą sudarė Vaida Budginaitė

Skaitykite daugiau