Antradienio horoskopas – birželio 6 d.

Pora / „Shutterstock“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Šiandien Venera pradės judėti Jaučiu, suteikdama mums progą pasimėgauti meile, malonumais ir visokiomis žemiškomis gėrybėmis. Visą dieną būsime paslaptingi, bandysime atrasti ir atverti tas duris, kurios mums rūpi ir už kurių slepiasi nežinia kas. Jungsimės prie tų, kurie mums reikalingi, ar jų prašysime prisijungti.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Aplink jus ar jūsų vidiniame pasaulyje įsivyraus keista atmosfera, kuri jums bus ne visai suprantama. Kita vertus, turėsite gerą užnugarį ir motyvų veikti išvien. Be to, jūsų akį nuo šios dienos trauks prabangos prekės, sotus ir gražiai patiektas maistas. Ne tik išlaidausite, bet ir gausite dovanų ar papildomų pajamų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jūsų santykiai su antrąja puse gali tapti šiltesni, jei šalia bus draugai. Taip pat vertėtų pasikliauti bičiulišku patarimu. Dėl Veneros jūsų žvaigždyne galėsite atsipalaiduoti ir parodyti savo patrauklumą. Tobulinkite savo įvaizdį, kad atskleistumėte savo prigimtinį grožį.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip košmarai atskleidžia jūsų tamsiąją pusę?

DvyniaiDvyniai

(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Rasite kalnus darbų, kuriuos atlikdami manysite, kad nešvaistote brangaus vasaros laiko vėjais. Regis, vilsitės tokiu būdu būti pamatyti, išgirsti, įvertinti. Jausmus reikės kiek įšaldyti arba paslėpti taip giliai, kad ne kiekvienas praeivis suprastų, kas slepiasi jūsų širdelėse.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Linksite link to, kas jums malonu, ar link tų, kuriuos mylite. Iš savo mylimųjų ar vaikų sužinosite intriguojančių dalykų, kurie leis jums praplėsti suvokimo ribas. Venera savo kerus paskleis jūsų komandoje ar tarp bičiulių. Kai kas atras jausmų objektą tarp draugų, o kiti leis su bičiuliais džiugias vasaros dienas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jei ką nors gero šiandien norėsite kam nors padaryti, rinkitės šeimą ir namus. Tai matydami žmonės norės jums ištiesti pagalbos ranką ar paremti jūsų iniciatyvas. Dėl Veneros padėties aktyvės karjeros ar kitos ambicijos. Regis, keliauti profesiniu keliu ir užsitarnauti vadovų simpatijas bus malonu.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jei kas nors šiandien įvyks ne taip, kaip jūs tikitės, kalbėkite, klausykitės, gilinkitės į esmę ir gausite visus atsakymus. Ir ne tik atsakymus, bet ir palaikymą iš tų, kurie jums svarbiausi. Veneros padėtis suteiks džiaugsmo plečiant savo horizontus. Vertinga bus tai, ką atrasite toli nuo savo įprastos aplinkos.

TAIP PAT SKAITYKITE: Dvyniai – žmogus-orkestras

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Turėsite norų ir jausite, kas tuos jūsų norus gali išpildyti. Mažumėlę paišlaidausite. Savo gebėjimus siūlysite tuomet, kai jie bus labiausiai reikalingi, įveikiant darbo, buities ar sveikatos problemas. Venera parodys jums, kokį užnugarį turite ir kokiais turtais su jumis gali pasidalinti kiti žmonės.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kai daugelio žvilgsniai atsigręš į jus, teliks tuo pasinaudoti. Tiesa, tam turėsite tobulai išnaudoti savo kūrybiškumą ir būti patys geriausi ir besiaukojantys tėčiai ar mamos. Santykiai Venerai viešint Jaučio ženkle jus džiugins, o vienišiai gali pabandyti susirasti sau porą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Puoselėsite didžiules viltis, susijusias su šeima ir namais. Jūsų akylumas, gebėjimas rasti tinkamus sprendimus ir kiti pojūčiai bus nepastebimi, bet veiks nepriekaištingai. Meilės darbui netrūks dėl Veneros padėties, kaip ir tinkamų priemonių savo kūnui palepinti ar savo darbo aplinkai pagražinti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Visus jūsų poelgius šiandien reguliuos nematomos, sunkiai suvokiamos ir dar sunkiau valdomos jėgos. Su jomis susitvarkyti padės nuoširdūs pokalbiai su draugais ir jų parama. Venera Jaučio ženkle jums bus akstinas prisiminti džiaugsmingas minutes ir jomis remtis imantis veiksmų.

VandenisVandenis

(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ar diena bus tokia, kokią suplanavote, ar vyraus visiškas chaosas, priklausys nuo jūsų noro vadovautis nuojauta. Venera paskleis savo kerus namuose, kuriuose jau šiandien galite pradėti kurti stabilumo ir grožio oazę, o namiškius apipilti dovanomis.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Su malonumu plauksite pasroviu, tikėdami ir savo neklystančiais instinktais, ir tuo, kad ji nuneš ten, kur jums ir reikia būti. Jus lydintis žinojimas, kad esate teisingame kelyje, tegul neapleidžia visą dieną. Daugės bendravimo džiaugsmo, naudingų pažinčių, smagių išvykų ir džiugių susitikimų.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Skaitykite daugiau