Antradienio horoskopas – birželio 24 d.

Moteris gėlių pievoje / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Ar smagiai sutikote trumpiausią vasaros naktį? Tegu ši diena būna kupina gėlių ir pievų aromato, o širdis džiugaus jaudulio... Vasariškos prognozės jau laukia jūsų!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jums bus leista mėgautis harmoningu šventiniu laisvadieniu, jei patys nepastatysite sau kliūčių, veldamiesi į ginčus ar ką nors darydami neapgalvotai. Jūsų aktyvumas labiau bus pateisinamas vakare, kai įsitrauksite į aktyvų bendravimą su artimaisiais. Susitikimas, pažintis, pokalbis ar laiškas taps priežastimi būti sušildytiems  ar priemonė, leidžianti sušildyti kitus. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ši šventinė diena tiesiog sukurta tiems, kurie nesiruošia niekur skubėti. Ypač pirmoji jos dalis, kol Mėnulis bus jūsų pastovumą, komfortą ir ramybę vertinančiame ženkle. Todėl iki ankstyvos popietės judėdami savo tempu – jausitės puikiai. Po to jums kažkas įteiks dovaną. O gal apie tai ilgai nesvarstydami, patys save apdovanosite?

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien iš tiesų galite iki pietų pasivartyti lovoje ar tingiai leisti šį laiką kitoje nemažiau patogioje jums vietoje. Ir priminkite visiems, kad tai – jokia nuodėmė. Popietę pamatysite, kad aplink jus verda gyvenimas, kuriame norite aktyviai dalyvauti. Jei turite ką svarbaus pasakyti savo mylimam žmogui – tai padarykite nedelsiant. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Iki pietų klysite tada, kai pernelyg pasikliausite draugais. Visur pasiimdami saiko jausmą, dienoje įžvelgsite gausybę įvairiausių akims ir sielai malonių spalvų. Vėliau jausitės išmesti iš jums svarbios komandos. Galite rinktis: patirti nuoskaudą arba rasti sau kokį prasmingą užsiėmimą. Vieni iš jūsų skubės patirti slaptų meilės nuotykių, antri – paslapčiomis rūpinsis savo gožiu. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nors diena vilios nuotykiais ir pramogomis, ryte jums bus daugiau noro atlikti ką nors svarbaus. Supratę, kad į darbą skubėti nėra reikalo, prisiminsite pamirštą savo pomėgį ir jam paskirsite kelias šios dienos valandas. Vėliau ramybės neduos bičiuliai. Atsidūrę jų draugijoje suprasite, kad tai geriausia, kas šią popietę su jumis galėjo nutikti. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nebandykite užlipti į naujas viršukalnes iki pietų, manydami, kad viskas galima ir viskas įmanoma. Su jumis niekas dėl to nesiginčija. Tačiau žvaigždės įspėja, kad tokiu būdu veltui sugaišite dalį savo švento laisvadienio laiko. O vakarop laiką leisdami su artimaisiais ar draugais, negailėsite gražių epitetų, jiems pasakodami apie savo veiklą ir jos rezultatus. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nors jokios naujos durys neužsivers iki šios dienos popietės, tai jums bus nė motais. Patirsite jausmą, kad gyventi – paprasčiausiai gera. O jei kas nors temps jus už liežuvio, bandydami jus įvelti į žodžių kovas, išlikite ramūs ir apmąstykite kiekvieną savo frazę. Tokiu būdu popietę jums pavyks pristatyti savo idėjas ir požiūrį taip gražiai, kaip mokate tik jūs. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nieks nepyks ir nesistebės, jei iki pietų neatliksite nieko ypatinga – iš tiesų netinkamas metas griebtis naujos veiklos. Ilsėkitės, mėgaukitės artimo žmogaus dėmesiu. Antra dienos pusė ragins jus daugiau bendrauti ir bendradarbiauti. Pasitikėdami savo partneriu ir su juo viskuo dalindamiesi, patirsite, kas yra tikrasis gyvenimo džiaugsmas.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ryte priversti atlikti kelis smulkius darbelius nemanysite, kad kažkam dėl kažko nusikaltote. O jei kūno signalai praneš apie mažučius negalavimus – neignoruokite jų. Nedarydami staigių judesių pasieksite popietę, kai jūsų dėmesio centre atsidurs jūsų antroji pusė. Puiki diena jam ar jai pranešti, ką jaučiate ir kaip su juo ar ja jaučiatės. Žodžiai ir jausmai liesis laisvai.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Gražiausią vasaros šventę švęskite pasirinkę tokią taktiką: tiesiog būti čia ir dabar, be išankstinių lūkesčių  mėgaujantis akimirkomis, maistu, gėrimais ir vasaros gėrybėmis. Popietę savo vietą po saule rasite tada, kai susitelksite į kasdienybę. Ji lyg koks katilas, kuriame verda pilnavertis gyvenimas. Ragaukite jame esantį patiekalą ir vaišinkite juo kitus. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nieko tokio, jei dienos pradžią leisite tingiai, lyg kokios katės, kurioms nerūpi, kad jau seniai išaušo gražiausia metų diena, o prieš akis – kalnas nuotykių. Jiems skirkite popietę, kai jūsų azartas, noras patirti kažką dar nepatirtą ir malonaus, išaugs iki dangaus. Jūsų pagalbininkai, padėsiantys tai įvykdyti, taps jūsų vaikai arba priešingos lyties atstovai.   

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Mėgaukitės laisva diena, neperlenkdami lazdos. Nesižarstykite patarimais, kai jūsų nuomonės niekas neklaus, prisimindami, kad tyla – gera byla. To negalima pasakyti apie popietę. Tuomet namuose visi noriai dalinsis informacija, naujienomis ir nuomonėmis. Gal apie tai padiskutuosite namuose visi kartu ragaudami šventinę vakarienę?

Skaitykite daugiau