Antradienio horoskopas – birželio 17 d.

Moteris / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Nagi, koks antradienis laukia visų Zodiako ženklų? Kas gi pamalonins jūsų širdis? Kokios gi charakterio savybės paaštrės šią savaitės dieną?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Asmeniniai jūsų siekiai netikėtais būdais susilies su grupės tikslais. Viskas bus puiku, jei į pagalbą pasitelksite smalsumą ir norą išmokti naujų dalykų. Ir nesvarbu, ar jie įkvėps kitus žmones, ar bus tik papildymas neįprastoms jų idėjoms. Įsitraukdami į bendrus projektus, jausite, kaip tai sustiprina jūsų galias.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Privalote vežti vežimą, į kurį esate įkinkyti ne savo noru. Tačiau tai ne priežastis jaustis nevisaverčiams. Turite viską, ko šiandien reikia, kad neprarastumėte, o įgytumėte, ne nuobodžiautumėte, o dirbtumėte. Tiesa, kai kurie asmeninės jūsų vertės ženklai prašosi būti peržiūrimi, bet nesiverskite per galvą, nes tam turėsite dar daug gražaus laiko.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūsų tikėjimas savo jėgomis ir pasitikėjimas pasauliu, kuriame esate, kai kam atrodo naivus. Bet tai jokiu būdu nėra problema. Priešingai – tuo jūs šiuo metu stiprūs. Žinoma, turite padirbėti su savimi tam, kad rastumėte tinkamų minčių, žodžių ir frazių tam, kad kitus įtikintumėte savo aplinka. Tuo ir užsiimkite.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Kuo daugiau laisvės reikalaus jūsų nuostatos ar žmonės, kuriuos mylite, tuo prasčiau jausitės. Būkite laisvi, nevaržykite savęs. Vertinkite bendravimo džiaugsmą ir atraskite jame save. O jei, nepaisant jūsų pastangų daryti viską, kaip galima geriau ir pasiekti kiek įmanoma geresnio rezultato, kažkas nutrūks, vadinasi, taip geriau visiems.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien, mėgaudamiesi partnerystės privalumais ir trūkumais, atrasite tikrąjį gyvenimo skonį. Matydami tik juoda, prisiminkite, kad nėra kitos žemėje stipresnės jėgos už žmogaus ryšį su kitu žmogumi. Šiandien šių pamokų mokysitės drauge su bičiuliais, kolektyvo nariais ar bendraminčiais. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Darbe ieškosite atramos ir slėpsitės nuo nemalonumų. Kad šviesioji pasaulio pusė išryškėtų, o tamsioji neužtemdytų jos, įsitikinkite, jog neapsunkinate savo sielos ir kūno dalykais, kurie jums nereikalingi. Beje, tinkamai pradėtas dialogas su vadovais bus tik pradžia kelio, kurį dar turėsite įveikti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Žaiskite net tada, kai dirbsite. Mėgaukitės, net tada, kai ne viskas bus tobula. Netobulumai tėra jūsų vaizduotės vaisius. Prieš jūsų akis – atviras kelias, kuriuo eiti reikia tik didelio noro ir pasiryžimo. O bilietas, užtikrinantis, kad pateksite į tinkamą traukinį, – tai atvirumas tam, kas dar nepatirta.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Perdaryti tai, kas buvo padaryta netobulai, šiandien norėsite labiausiai. Tačiau ne viskas iš karto. Pirmiausia apsidairykite savo erdvėje ir įvertinkite savo galimybes. Esate pasiruošę prisitaikyti net nepaisydami vidinių savo trukdžių? Ryžtatės į viską pažvelgti paprasčiau, laisviau, lengviau, gal net lengvabūdiškiau? Vadinasi, metas pokyčiams!  

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Klausysitės, ką kalba partneriai, ir negalėsite iš karto viskuo patikėti. Tokiu būdu įsivelsite į smagią diskusiją, kurią tęsite dar ne kartą, o galutinius sprendimus priimsite tik po kelių savaičių. Nors tai pakeis įprastą jūsų šių dienų ritmą, neverta palikti vietos nerimui. Žvelkite į tai kaip į smagų žaidimą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Diekite naujoves į savo veiklą ir tinkamais būdais puoselėkite stipriąsias savo savybes. Gal taip atrasite tokių, apie kurias nieko nenutuokėte? Tam labai pravers jūsų kolegos, pasiūlydami jums idėjų, kurioms gal dar nesate subrendę. Apsvarstykite jas, nes kolegų mintys kasdienėms užduotims gali įžiebti naujos gyvybės, suteiks naujų spalvų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Būsite įtraukti į jums malonių įvykių sūkurį, iš kurio nenorėsite trauktis. Žinosite, kokį greitį pasirinkti, kad nenubaustų jūsų už jo viršijimą, kur pasukti, kad rastumėte jums reikalingus pakeleivius, ir kur nuvykti, kad jūsų lauktų įvairiausi smagumai. Tačiau be saiko vaikydamiesi malonumų, neįstrikite jų nelaisvėje.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Įvykių banga, kurią regite, gali palikti jus ramybėje, jeigu taip norėsite. Tačiau kontroliuoti jos neįstengsite. Todėl mieliau rinksitės vienatvę ir pasitikėjimą ženklais. Jie bus pagrindiniai kelrodžiai. Tiesa, asmeninėje jūsų erdvėje vyks dalykų, kuriuos suprasti bus ne jūsų nosiai. Būkite kantrūs, nes laikas parodys, kas yra kas.

Skaitykite daugiau