Antradienio horoskopas – birželio 13 d.

Nauja diena
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Ieškosime naujų ir neišbandytų dalykų, noriai bendradarbiausime su šalia dirbančiais ar kitaip reaguosime į kitų žmonių poreikius. Ir nors kartais norėsime daugiau, nei galėsime gauti, nenusiminsime ir rasime, kaip patys save apdovanoti. Be to, turėsime galimybių toli nueiti ir nemažai laurų susirinkti, pasitelkę iškalbą, rašytojo ar derybininko įgūdžius.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Didžiausias jūsų noras šiandien bus kuo geriau pasitarnauti kolegoms. Būsite patikimi bendražygiais ir ištikimi bičiuliai. Tiesa, iš kitų tikėsitės to, ko vargu ar sulauksite. Šį trūkumą kompensuos pažintys, susitikimai ir žinios, jus pasieksiančios antrosios pusės dėka ar aktyviai dalyvaujant socialiniame gyvenime.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savo profesinę sėkmę šiandien užsitikrinsite vaikščiodami neįprastais takeliais. Ir nors būsite ambicingi, šįkart jūsų norai šiek tiek prasilenks su bandymais savo charizma prasiminti takus į laimę ar apdovanojimus. O jūsų ankstesnis įdirbis ir ypač nuoširdžios kasdienės pastangos gali duoti naudos.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Noriai plėsite savo įtakas, megsite ryšius su toli gyvenančiais, mokysitės iš kitų ar kitus mokysite. Slapti norai liks neišsakyti, net šiandien ir teks daug ir įtikinamai šnekėti. Kūrybinių minčių ir įtaigių žodžių, džiugių pašnekesių su savo atžalomis ar pokalbių su mylimais žmonėmis bus į valias.

TAIP PAT SKAITYKITE: Birželio horoskopas

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Noriai bendradarbiaudami, vis dėlto ne visuomet žinosite, kaip pasielgti, kad būtumėte tinkamai suprasti. Ypač tarp savo komandos narių ar bičiulių. Kažin ar tikrasis palaikymas ateis pasyviai laukiant, kol kas nors išsispręs be jūsų dalyvavimo. Namuose laukia pokalbis apie praeityje neišspręstas problemas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Kiek pavyks padaryti laimingus kitus, tiek ir patys būsite laimingi. Todėl, užuot bandę išsiskirti iš minios, padėkite tai padaryti kitiems. Tačiau ruoškitės ir tam, kad jūsų geranoriškumas kirsis su kitų norais. Draugai jus apdovanos įkvepiančiomis istorijomis.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kasdienių darbų dėlionę dėliosite nenuobodžiaudami. Tiesa, atkreipkite dėmesį į savo kalbą, kad jūsų pamokymai bendradarbiams neatrodytų pateikti netinkamai. Beje, jie gali nesutapti su tikraisiais jūsų kolegų poreikiais. Tačiau laiku pasikalbėję su vadovybe ar apie ką nors viešai prašnekę, gausite kur kas daugiau, nei galėjote tikėtis.

SvarstyklėsSvarstyklės

(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Būsite kūrybiški ir norėsite pasidžiaugti dar viena vasaros diena. Noriai rinksitės neįprastas priemones ir dar keistesnius pakeleivius. Tačiau nežinia, ar pavyks gauti palaikymą tų, kurie jį pažadėjo. Laimė, jūsų asmeninei įtaigai nebus apribojimų. Drąsiai išsakykite savo nuomonę, ir jums bus atidarytos visos durys.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Į viską žiūrėsite lyg pro kokį siaurą plyšelį, o tai, kas vyksta, vertinsite remdamiesi savo ankstesne patirtimi, šeimoje įdiegtais principais ir labai asmeniniu požiūriu. Ir jei tai nederės su jūsų partnerių norais, jums bus sunku persigalvoti. Tačiau norėdami įminti mįslę ar išpešti informaciją, nepamirškite klausti.

AR JAU ĮSIGIJOTE? Vasarą sutikite su naujuoju žurnalo „Horoskopas“ numeriu!

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien noriai bendrausite ir norėsite šio to išmokti ar šį tą sužinoti. Ieškosite galimybių su kuo daugiau žmonių aptarti dienos naujienas ir taip turbūt sutrikdysite savo darbų eigą. Todėl daugiau išlošite mažiau burną aušindami, o įdėmiau klausydamiesi, ką šneka jūsų kolegos arba draugai.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Vejami poreikio gerai praleisti laiką, ką nors patirti, įsigyti ar kam nors įtikti, nepasitenkinsite mažu ir neskaičiuosite, kiek jums atsieis pramogos, pirkiniai ar kiti norai. Darbo vietoje jūsų nebus įmanoma nutildyti, tad jei duoną valgote iš rašymo, kalbėjimo ar dėl ko nors derėdamiesi, savo tikslus turėtumėte pasiekti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Dėmesio, galimybių ir atsakomybės šiandien jums bus atseikėta pakankamai. Tačiau kai ko nors užsigeis jūsų artimieji, nežinosite, kaip savo poreikius suderinti su jų norais. Tie, kurie turės tikslą kur nors nuvykti, įgyti pasekėjų, pasiekti toli gyvenančius, praplėsite savo įtakas ir ko nors išmokyti kitus, tegul nieko nelaukdami griebia jautį už ragų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien turėsite kiek nusivilti dėl aplink vyraujančio lengvo chaoso. O jei leidžiate sau plaukti pasroviui ir pernelyg nekišate nosies į dienos įvykius, sutaupysite nemažai laiko ir jėgų. Bus verta dėmesio skirti namų reikaliukams – sprendimai rasis lyg grybai po lietaus.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Skaitykite daugiau