Antradienį praūžusiame madų šou – naujos šukuosenų tendencijos ir liemenėlėmis savęs nevaržančios damos

Žmonės.lt fotomontažas / Vida press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-05 18:16
Kas jau kas, bet aukštosios mados namai „Chanel“ žino kaip nustebinti gerbėjus. Negana to, kad į jų kolekcijų pristatymus nusidriekia eilė pirmos klasės garsenybių, bet svečiai stengiasi neišsiskirti savo... Išskirtinimu. Visi renkasi kuo įmantresnę aprangą ir šukuoseną.

„Chanel“ mados namų kolekcijų pristatymai yra vieni lankomiausių Paryžiaus mados savaitėje.

Superžvaigždės ten visuomet bando nustelbti viena kitą. Šį antradienį vykęs šou pribloškė ne tik dizainerio Karlo Lagerfeldo Eifelio bokšto kopija, patalpinta po stikliniu stogu, bet ir garsių moteriškių išmone.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

„Chanel“ mūzomis dažnai vadinamos Cara Delevigne ir Kristen Stewart pasirodė drauge su dainininke Katy Perry. Jos visos pasidarė tokias pačias šukuosenas. Trumpi, balti plaukai. Ar tai bus šio sezono topas?

Cara Delevigne kaip įprasta šokiravo „pamiršdama“ namie liemenėlę.

Katy Perry pasipuošė raštuotu, akį traukiančiu švarku, o Kristen Stewart žvilgsnius kaustė savo demoniškai seksualiu apdaru.

Renginyje apsilankė ir aktorės Julianne Moore bei Tilda Swinton, progos pasigėrėti naujausios kolekcijos modeliais nepraleido ir Pharellis Williamsas bei modelis Claudia Schiffer .

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Karlo Lagerfeldo Eifelio bokšto kopijos dydis – 38 metrai. Kai dizaineris sugalvojo, kad ši statula turėtų pasitikti ir nustebinti į jo madų šou susirinkusius svečius, daugelis svarstė, ar bokštas tilps po stikliniu Grand Palais stogu.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Šiais metais Karlas Lagerfeldas apdovanotas prestižiniu garbės apdovanojimu „La Medaille Grand Vermeil“ už nuopelnus Paryžiui. Vokiečių kilmės kūrėjas jau septynios dekados šį miestą laiko savo namais.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai